75 lat Radia Wrocław: Koncert Krzysztofa Zalewskiego [ZOBACZ]

Beata Makowska, BT | Utworzono: 2021-09-24 20:26 | Zmodyfikowano: 2021-09-24 21:15
A|A|A

fot. Piotr Czyszkowski

Krzysztof Zalewski do czerwoności rozgrzał gości Radia Wrocław. Jubileuszowy koncert z okazji obchodów 75 lecia naszej rozgłośni okazał się idealną inauguracją radiowego święta. Półtoragodzinne show, owacje na stojąco i wspaniała atmosfera.


Widzowie byli zachwyceni występem Zalewskiego:

Dziś na scenie w Sali Koncertowej Radia Wrocław wystąpi Anna Wyszkoni.  W niedzielę będzie okazja, aby poznać naszą rozgłośnię od kuchni - zapraszamy na Dzień Otwarty. 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Tylko pytam?
2021-09-29 17:47:19
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: 0
Długo jeszcze to będzie?
~Anna
2021-09-26 08:44:43
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -3
Fantastyczny koncert. Byłam uczestnikiem. Dawno się tak dobrze nie bawilam. Najlepszy koncert na jakim bylam jak dotąd. Bardzo nie moglam sie doczekac tego kobcertu i jestem zachwycona. Zalewski potrafi porwać publiczność ma wspaniały z nią kontakt. A i publiczność była wspaniała. Na poziomie.
~Kaśka
2021-09-25 20:57:28
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 0
A to dziwne,bo Zalewski taki zdeklarowany antyPiS,a gra koncert w PiSowskim radiu!
~Edyta
2021-09-25 15:07:01
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -2
A teraz zabawa zabawa, zabawa, zabawa i ... Zawody, zawody, zawody. Tańcz !!
~Słuchający
2021-09-25 10:30:53
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: -1
Nie znam?
~magosiakk
2021-09-24 22:06:56
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 0
Czy będzie można obejrzeć wideo z koncertu albo wysłuchać koncertu jeszcze raz ?
~magosiakk
2021-09-24 22:06:01
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 0
Czy będzie można obejrzeć wideo z koncertu ? Albo posłuchać koncertu jeszcze raz ?
~Edie
2021-09-24 21:41:25
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: -1
To był ogień. Oglądałem tylko wideo. Żałuję że mnie tam nie było! No rewelacja! Ekstra! Dzięki Radio Wrocław! ????
~Dawid
2021-09-24 21:35:32
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 4
Koncert czadowy. Zalewski jak zawsze na wszystko gotowy. Brawo. Metal rock disco relax. Radio Wrocław polecam w 200 procentach. Teraz i zawsze, w każdych momentach. ???????????? ????????????