Sztuki wizualne w RWK 41/2021

Maciek Przestalski | Utworzono: 2021-10-13 11:26 | Zmodyfikowano: 2021-10-13 11:33


Wernisażem w piątek 15 października o 19:30 w galerii SIC! BWA Wrocław rozpocznie się wystawa "Jeśli wszystko, co istnieje, ma swoje miejsce" izraelskiej artystki Elli Littwitz. Opowiedziały nam o niej Mika Drozdowska i kuratora Agata Ciastoń.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


Godzinę wcześniej - o 18:30 - w OP ENHEIM zacznie się pierwsza we Wrocławiu, indywidualna wystawa Slavs and Tatars - jednego z bardziej rozpoznawalnych na świecie kolektywów artystycznych.  O "LONG LVIVE LVIV/СЛАВА ЗА БРЕСЛАВА" opowiedziała Kama Wróbel.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


Do 31 października w galerii FOTO-GEN oglądać można zdjęcia autorstwa 51 artystów należących do Okręgu Dolnośląskiego Związku Polskich Artystów Fotografików. O ekspozycji "Czas próby" porozmawiałem z kuratorem Wojciechem Potockim.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


Do 21 października w Auli, przed Aulą i w gablocie przy rektoracie trwa wystawa prac Józefa Hałasa oraz studentów Akademii Sztuk Pięknych i. E. Gepperta we Wrocławiu.  "Róbmy Hałas" przybliżyła nam Agnieszka Jarząb.

Posłuchaj całej rozmowy:Do usłyszenia co środę w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.