Turów - Siarka: Wygrać po raz piąty

| Utworzono: 2010-12-03 22:54 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. ksturow.eu

W Zgorzelcu powiało ostatnio optymizmem. Zespół, który od początku sezonu rozczarowywał w końcu zaczął wygrywać. Odniósł cztery kolejne zwycięstwa, ale w lidze ta passa trwa dopiero od dwóch kolejek. Jednak zwłaszcza to ostatnie spotkanie w Zielonej Górze przyniosło nadzieje, że w drużynie w końcu coś drgnęło. Turów nie dość, że triumfował na wyjeździe, to jeszcze w starciu z mocnym u siebie Zastalem.

Drużyna Jacka Winnickiego zaczęła bardzo dobrze bronić, a akcje w ataku były budowane spokojnie i mądrze. Nie było szalonych, nieprzemyślanych rzutów, tylko konsekwentne punktowanie przeciwnika. To przyniosło spodziewane rezultaty. I wiarę, że tak grający Turów dobije do ligowej czołówki.

Seria zwycięstw powinna po 13. kolejce powiększyć się do pięciu. Do Zgorzelca przyjeżdża bowiem Siarka, która w ośmiu meczach odniosła zaledwie jedną wygraną i to w pierwszym meczu. Beniaminek ekstraklasy nie jest czerwoną latarnią ligi tylko dlatego, że rozegrał więcej spotkań od AZS Koszalin i Asseco Prokomu Gdynia. Drużyna Zbigniewa Pyszniaka grę opiera na amerykańskich zawodnikach, którzy gwiazdami nie są, a dobre mecze przeplatają fatalnymi. Dlatego ich ewentualne zwycięstwo w Zgorzelcu byłoby sensacją. A dla Turowa, używając młodzieżowej nomenklatury, sporą siarą.

Spotkanie będziemy relacjonować w Radiu Wrocław i transmitować w sportowym kanale internetowym. Początek o godz. 20.15.

Radio Wrocław Sport (format MP3)

Kliknij, aby słuchać w tym formacie. Kliknij, aby słuchać w tym formacie. Kliknij, aby słuchać w tym formacie.
REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama