Wrocławski teatr będzie sprawdzał paszporty covidowe

Ewa Zając, WK | Utworzono: 2021-12-03 22:20 | Zmodyfikowano: 2021-12-03 22:21
A|A|A

zdjęcie ilustracyjne/ radiowroclaw.pl

- Niepokoi nas ostatni wzrost zachorowań - mówi dyrektor placówki Wojciech Dąbrowski:

Jak zapewnia Dąbrowski, decyzja została przyjęta ze zrozumieniem przez widzów. Nie ma żadnego masowego oddawania biletów:

Przypomnijmy, że zgodnie z nowymi obostrzeniami państwowymi limit osób, które mogą pójść na koncert, do teatru czy kina został zmniejszony z 75 do 50 procent, ale nie dotyczy to osób zaszczepionych.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Naziści tak segregowali
2021-12-05 16:02:17
z adresu IP: (88.199.xxx.xxx)
Ocena: 2
Potomkowie Żydów zabitych w gettach są z was dumni! Brawo nowy nazizm!
~Lenka
2021-12-05 14:11:40
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 3
Jest tyle teatrów we Wrocławiu, że każdy znajdzie coś dla siebie. Każdy z nas ma wybór, w końcu. Ja wybieram teatr Komedia.
~Nikt
2021-12-05 11:47:53
z adresu IP: (46.215.xxx.xxx)
Ocena: 5
HAŃBA ‼
~Słuchacz
2021-12-05 11:13:12
z adresu IP: (83.238.xxx.xxx)
Ocena: 2
Kolejni sanitaryści. Oświęcim nie wziął się znikąd, zaczęło się podobnie w latach 30-tych XX wieku. Dyrektor powinien wylecieć natychmiast.
~Lowka
2021-12-05 01:37:15
z adresu IP: (188.47.xxx.xxx)
Ocena: 4
Pan Wojciech Dąbrowski chyba pomylił rolę!?
~Janek
2021-12-04 20:19:45
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 4
Na jakiej podstawie ktoś sprawdza czy jestem szczepiony gdzie to sławne RODO jest.
~Ewa
2021-12-04 17:15:32
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 9
Może to test, czy Polacy to kupią. Ja nie kupuję, lubiłam ten teatr, ale się żegnam teraz. „Tylko świnie siedzą w teatrze”.
~fachowiec
2021-12-04 16:28:56
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 6
Dziwna decyzja, zdaje się że teatr nie ma nawet takich uprawnień aby sprawdzać paszporty. Z drugiej strony dziwne czasy: zgubisz/ukradną Ci telefon i nie masz nic: nie pojedziesz autostradą, nie wejdziesz do teatru. Czasem się zastanawiam czy to nie o cyfrową inwigilację tu chodzi, bo zdrowie i zdrowy rozsądek już dawno przegrały z covidowymi nonsensami.
~Res
2021-12-04 15:49:21
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: -1
Nikt madry nie pojdzie do takiego miejsca gdzie jest segreguja ludzi mam nadzieje,ze szybko ta instytucja upadnie. A to ze nie ma oddawania biletow to blef prawdy nigdy by nie powiedzieli segregowac to mozna smieci a nie ludzi choc tu tez jest paradoks bo posegregowane swieci i tak pozniej wlatuja dovjednego wora bo chodzi o kase i tu tez Teatr nie zginie jak ludzie nie przyjda wszystko uzgodnione bedzie poprostu dostawal kase od rzadu i przetrwa a publika bedzie sztuczna
~Woj
2021-12-04 15:25:37
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: -1
Niektórzy posiadacze paszportów też mogą być nosicielami. Bardziej wiarygodny jest test.
~Wnikliwy obserwator
2021-12-04 11:08:37
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
Pojedźcie sobie do Niemiec, drodzy miłośnicy wolności. Tam to dopiero jest zamordyzm na tle Covidu! I powiedzieć Wam coś - tam człowiek czuje się dużo bezpieczniej niż w kraju nad Wisłą, gdzie niektórym się chyba wydaje, że są szlachcicami w Najjaśniejszej Rzeczypospolitej XVII w. Chcesz wolności - szanuj wolność innych! Albo się szczepisz, albo siedź w domu!
~Ostatnia prosta
2021-12-04 08:45:01
z adresu IP: (37.249.xxx.xxx)
Ocena: 1
Faszyzm !
~pacjent
2021-12-04 08:31:57
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 2
Wrocławski Teatr Komedia jako pierwszy w Polsce wprowadził wymóg okazania przy wejściu paszportu covidowego. To dobra inicjatywa. Popieram.