Sprawdź jak Wrocław zmieni się w ciągu najbliższych lat

Marianna Kasperczyk, | Utworzono: 2009-06-01 16:29 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Na terenie miasta powstanie wiele bardzo ciekawych, dynamicznych, modernistycznych i ekskluzywnych obiektów. Niektóre z nich staną się monumentami, które formą i materiałami użytymi przy budowie wybiegną daleko w przyszłość.

Nie tylko budynki zmienią funkcjonalność miasta.
Zmianie ulegnie infrastruktura transportowa, wyremontowane zostaną ulice, powstanie obwodnica, drogi dojazdowe do miasta, nastąpi rozbudowa lotniska i dworca PKP.

O tych wszystkich ważnych inwestycjach, dzięki którym Wrocław - Nasze Miasto wejdzie do ligi wielkich miast, organizatorzy wystawy DOM SHOW pragną poinformować Wrocławian w jednym miejscu, w jednym czasie: w Galerii Dominikańskiej, w dniach 1-7 czerwca.

DOM SHOW to impreza składająca się z kilku elementów:
1. PREZENTACJA DEVELOPERÓW. W imprezie udział biorą: Thespian, Słoneczne Sady, Osada Gencz, Verity Rosa, Reinhold, Rezydencja tumska, Ogrody Grabiszyńskie, OVO Apartments, Archicom, Dom Developer, Akme Beta.

Kolejnym istotnym elementem wystawy będzie KINO, w którym przez cały okres trwania imprezy będą prezentowane projekty, wizualizacje, prelekcje.

2. WROCŁAW DZIŚ I JUTRO... prezentacja multimedialna architektury miasta... co zmieni się w jego wyglądzie na przełomie kilku lat.

3. KONSULTACJE ARCHITEKTONICZNE pod kątem budowy domów.

4. KIERUNKI ARCHITEKTURY ŚWIATOWEJ.
Prezentacja trendów w nowoczesnej architekturze światowej, gdzie kustoszem wystawy będzie uznany architekt, krytyk architektury i vice-prezes SARP-u oddział Wrocław Pan dr arch. Roman Rutkowski, który poprowadzi wykłady na temat kierunków we współczesnej architekturze światowej.

W ramach akcji DOM SHOW do wygrania auto na weekend z pełnym bakiem. Słuchaj Radia RAM już w piątek 5.06.2009r. między 10:00 a 15:00.
Monika Jaworska ma auto z pełnym bakiem. Weź udział w konkursie, bo auto na weekend może być Twoje!

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.