Turów - Trefl: Mecz na szczycie

| Utworzono: 2010-12-18 04:32 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. ksturow.eu

W ligowej tabeli Trefl zajmuje drugą pozycję. Turów jest czwarty, bo ma o punkt mniej, ale tylko dlatego, że ma do rozegrania zaległe spotkanie. Zgorzelczanie są w lidze niepokonani już od czterech kolejek i będą chcieli tę serię przedłużyć w starciu z ekipą z Sopotu.

Do wyrównania są rachunki z zeszłego sezonu. Turów odpadł wówczas już w pierwszej rundzie play-off po porażce z Treflem. Zespół Karlisa Muiznieksa także w tym sezonie był wymieniany w gronie faworytów do medali. Ale Turów także zgłasza aspiracje do walki o czołowe lokaty.

Posłuchaj:

Atmosfera w Zgorzelcu jest świetna. Drużyna złapała właściwy rytm i przede wszystkim pokazała przed tygodniem, że ma wielkie serce do walki. W Poznaniu zespół przegrywał do przerwy 20 punktami, a mimo to wygrał po dogrywce. Takie zwycięstwa zawsze dodają skrzydeł.

Zawodnicy już nie mają takich wahań formy. Torey Thomas jest prawdziwym liderem, pod koszem sprawnie radzą sobie Ivan Zigeranović, Robert Tomaszek i Konrad Wysocki, coraz skuteczniej grają Marko Brkić i David Jackson, a i młodzi Bartosz Bochno i Michał Gabiński pokazują, że mogą być ważną częścią zespołu.

W ekipie z Sopotu liderem w tym sezonie jest Lawrence Kinnard. W dobrej formie jest także świetnie znany kibicom w Zgorzelcu Slobodan Ljubotina. Do pełni sił wracają doświadczeni Filip Dylewicz i Marcin Stefański. Szykuje się więc emocjonujący pojedynek.

Mecz będziemy relacjonować w Radiu Wrocław i transmitować w sportowym kanale internetowym. Początek w niedzielę o godz. 18.00.

Radio Wrocław Sport (format MP3)

Kliknij, aby słuchać w tym formacie. Kliknij, aby słuchać w tym formacie. Kliknij, aby słuchać w tym formacie.
REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama