CCC triumfuje po raz dwunasty

| Utworzono: 2010-12-19 23:24 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

CCC dołożyło kolejne zwycięstwo do swojego imponującego bilansu. Drużyna Krzysztofa Koziorowicza w czternastu kolejkach wygrały dwanaście spotkań. Triumf w Poznaniu nie przyszedł jednak łatwo. Polkowiczanki musiały się ciężko napracować, żeby wywalczyć dwa punkty.

Bezpieczną przewagę udało się wypracować dopiero w czwartek kwarcie. Wcześniej przez 30 minut AZS mądrze się bronił, a CCC przede wszystkim fatalnie pudłowało w ataku. Ostatnia część meczu udało się wygrać różnicą 8 punktów, a całe spotkanie 69:56.

INEA AZS Poznań – CCC Polkowice 56:69 (12:16, 19:16, 15:19, 10:18)

INEA: Idczak 13, Mowlik 12, Kotnis, Ukoh po 9, Makowska 7 oraz Durak 4, Kędzia 2.

CCC: Walich 16, Carter 14, Zoll 7, Jeziorna 5, Morris 0 oraz Majewska 15, Musina 10, Babicka 2, Pietrzak, Trofimowa po 0.