Nowy Rok na Dolnym Śląsku

Radio Wrocław | Utworzono: 2011-01-01 08:38 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
Nowy Rok na Dolnym Śląsku - Zdjęcia: Wojciech Jakubowski
Zdjęcia: Wojciech Jakubowski

Na wrocławskim Rynku, w sylwestrową noc, na olbrzymiej scenie wystąpili m.in. Ace of Base, Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Bajm, czy Justyna Steczkowska.

Według szacunków w imprezie miało wziąć udział nawet 200 tysięcy ludzi. A wszystko transmitowały radio i telewizja.

Według policji zabawa przebiegła spokojnie. W stolicy regionu funkcjonariusze musieli interweniować kilkanaście razy, ale były to drobne incydenty. Głównie zakłócania ciszy nocnej.

Kilkadziesiąt razy interweniowało za to pogotowie ratunkowe. Ale również zdaniem lekarzy sylwetrowa noc minęła bez groźnycjh wypadków.

Tak witał Nowy Rok Wrocław:

Zobacz też zdjęcia z zabawy sylwestrowej we Wrocławiu (więcej fotografii znajdziesz pod tekstem):Gorąca zabawa na świeżym powietrzu czekała także mieszkańców Legnicy. Przełom starego i Nowego Roku będzie można było spędzić bawiąc się na placu Słowiańskim przed gmachem Ratusza.Z kolei w Jeleniej Górze sylwestrowa zorganizowana została na placu Ratuszowym. Zabrzmiały hity lat 70. W programie nie zabrakło przebojów legendarnej grupy Boney M, w wykonaniu zespołu Babylon. Ich koncert był hołdem dla zmarłego we czwartek w Petersburgu Bobby'ego Farella, wokalisty grupy Boney M.

Widowisko miały uświetnić też sztuczne ognie. Po środowym pożarze w hurtowni fajerwerków odwołał je jednak prezydent miasta.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.