Jest szansa na remont odkrytego basenu w Jugowie

Bartosz Szarafin, el | Utworzono: 2022-07-03 19:29 | Zmodyfikowano: 2022-07-03 19:31
A|A|A

fot. basen w Jugowie/archiwum radiowroclaw.pl

- Na początek zlecono przygotowanie projektu - mówi Adrianna Mierzejewska, wójt gminy Nowa Ruda:

Najtrudniejszym wyzwaniem ma być remont betonowej niecki basenu. Ta obecnie jest zasilana przepływowo wodą z górskiego strumienia. Nowoczesne standardy będą wymagały zmiany zasilania w wodę, a także odpowiedniej filtracji. Na ten moment gmina nie ma finansowania na remont. Złożono natomiast wnioski o dofinansowanie w ramach rządowych programów.

 Ewentualny koszt i szczegóły inwestycji będą znane po wykonaniu projektu.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~007
2022-07-07 13:11:59
z adresu IP: (46.204.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jugow to piękna i duża miejscowość ,a popada w coraz to większą ruinę..porobiono place zabaw i na tym koniec..wstyt mamy takich rządzących którzy nic nie robią.a powinni zadbać o wizerunek miejscowosci ale cóż.kasę brać to każdy potrafi ale coś dobrego i pożytecznego zrobić dla mieszkańców to już nie trzeba ...czy to się zmieni na lepsze ???? ja już nie wierzę...
~Lucky
2022-07-04 15:42:21
z adresu IP: (83.10.xxx.xxx)
Ocena: 1
Zmiana wójta zmieni obiekt w użytkowy. Najlepiej pchać w "swoje " wsie a resztę zaniedbać bądź zamknąć. Miejsce, które do niedawna tętniło życiem niszczeje, wstyd!!!
~Renia
2022-07-04 08:27:39
z adresu IP: (85.202.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jak można było zaniedbać taki obiekt ??????gdzie od tylu lat młodzież i dzieci a także dorośli korzystali tłumnie z basenu ????co robi wójt w tej sprawie ?????moze trzeba fundacje założyć albo zrzutę zrobić ????Jugiw od lat jest bardzo zaniedbany co rok przyjeżdżam do jugowa do córki i widzę ze jest coraz gorzej ????
~Ela
2022-07-04 08:22:52
z adresu IP: (85.202.xxx.xxx)
Ocena: -1
Zmienić wójta bo nie dba i Jugow taki obiekt marnieje wstyd i hańba Gdzue da dotacje na remont ????Wstyd ze dzieci i młodzież z jugowa nie maja swojego basenu ????to się nadaje d telewizji może należy nagłośnić temat ???
~Ola
2022-07-04 08:18:54
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -1
Co za bzdury to wstyd ze taki obiekt marnieje weźcie się w końcu do roboty a może trzeba zrobić zrzutę na ten basen ????Tyle lat basen służył mieszkańcom a teraz jest nieużyteczny wstyd co wy macie za wójta co nic nie potrafi załatwić za co bierze pieniądze bo Jugow marnieje w oczach
~Toldi13
2022-07-03 22:41:08
z adresu IP: (83.29.xxx.xxx)
Ocena: 2
Tyle lat nie przeszkadzało chlorowanie wody teraz przeszkadza, (jugow) pani Solek spolecznie kosi trawę ze swoimi ludźmi bo zarosło krzakami gmina ma w.. Tylko...gowno burza ze ma się wie co o tam niby dziać.... Czemu to już stoi tyle? W nowej Rudzie tylko mieszkańcy powinni mieć za darmo nie cały plebs z okoli... Wałbrzych jedlina cyganie.... I cała reszta nie można było dać wejście dla innych 3zl i odkładać to na remont basenu w jugowie? Same mądre głowy.......
~Maniek
2022-07-03 21:34:38
z adresu IP: (46.205.xxx.xxx)
Ocena: 1
Co za bzdury