Muzyka DAB+ w Radio Wrocław Kultura: Raban, Terminal, Natalia Kozłowska [poniedziałek 16:00 - 19:00]

| Utworzono: 2022-07-18 11:38 | Zmodyfikowano: 2022-07-18 11:44
Muzyka DAB+ w Radio Wrocław Kultura: Raban, Terminal, Natalia Kozłowska [poniedziałek 16:00 - 19:00] - fot. Agata Hudomięt (mat. prasowe)
fot. Agata Hudomięt (mat. prasowe)

Rozmowy zaczniemy o 16:30 od wywiadu z Kubą Walendą z nowej warszawskiej supergrupy RABAN. Czekają nas ostre jak brzytwa komentarze do realiów życia w Polsce, napisane przez Kubę i Mateusza Romanowskiego (Hanako, Melisa ). Ich debiutancki album został wydany przez Antenę Krzyku.

O 17:15 w studio nowy wrocławski skład Terminal. Tutaj czekają nas słowa i zdania napisane przez Mateusza Hercunia. Mateusz i Adam Rowiński w studio RWK zagrają na żywo dwa utwory - jeden jeszcze zupełnie niepublikowany!

O 18:00 połączenie z Natalią “Kudłatą” Kozłowską - muzyczką znaną ze składów QX, Mucha Ladaco, Salto Śmierci. Jest też zaangażowana w działalność kolektywu Polonia Disco i stoi za oficyną wydawniczą Miłość krąży. Jej teksty często dotyczą niuansów relacji intymnych, romantycznych, ale także tych toksycznych, przemocowych. Artystka zaskakuje niezwykłą wszechstronnością w tworzonej przez siebie muzyce - od noise’u po romantyczną poetyckość.

Tradycyjnie w audycji kalendarium koncertów we Wrocławiu.
Zapraszam od 16 do 19. Powtórka we wtorek od 8:00.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.