Jacek Sutryk kontra internauci: "Proponuję więcej mycia", "Niech pan sobie jeździ", "Nie za pieniądze trolla"

GN | Utworzono: 2022-08-29 15:35 | Zmodyfikowano: 2022-08-29 15:38
A|A|A

fot. Facebook Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka

Jeden z użytkowników Facebooka zapytał prezydenta miasta, dlaczego nie wybrał podróży pociągiem. W odpowiedzi usłyszał najpierw "to niech pan sobie jeździ", a gdy internauta odpisał, że warto promować dobre środki komunikacji, to w odpowiedzi Jacek Sutryk napisał "to niech pan promuje i jeszcze podziękuje mi, bo to jedyna okazja dla Pana, by tak szeroko zabrać głos. Nie ma za co."

Jedna z osób napisała: "A w jakim celu ta podróż i za czyją kasę? Fajna podróż za darmoszke".

Jednemu z mieszkańców prezydent polecił,... by się umył:

Ten ostatni wpis oburzył między innymi posłankę Nowej Lewicy Agnieszkę Dziemianowicz-Bąk:

Jan Śpiewak na Twitterze zwracał uwagę, że internauta, któremu Jacek Sutryk zaproponował "umycie się" jest osobą niepełnosprawną:

Tygodnik NIE skomentował to w ten sposób:

Koleje Dolnośląskie też odniosły się do słów prezydenta:

Prezydent Jacek Sutryk nie pierwszy raz wdaje się w ostrą dyskusję z internautami na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. Jak mówił w Rozmowie Dnia Radia Wrocław (czytaj: TUTAJ) to on osobiście blokuje internautów, którym nie zależy na merytorycznej dyskusji.

Czytaj też: Jacek Sutryk: Wszystko, kładki-sratki i tak dalej, wszystko będzie, ale nie w ciągu trzech lat

Ostatecznie Jacek Sutryk przeprosił za wpis: 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Polak
2022-09-04 22:07:44
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 3
Dlaczego, $utryk za pieniądze podatników miasta Wrocławia pojechał na faszystowski lager pluć na Polskę???!!! Jako podatnik i mieszkaniec Wrocławia domagam się rozliczenia $utryka z kosztów tego bandyckiego wyjazdu!!!
~Cham Stolicy Koltory!!
2022-08-30 12:54:11
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 18
Chcialabym zauwazyc ze czlowiek z takim podlym CHAMSTWEM we krwi -prywatnie i zwlaszcza na urzedzie reprezentuje EUROPEJSKA STOLICE KULTURY jaka byl niedawno Wroclaw. I z tej perspektywy wykolejenie tego chama jest po prostu ogromnym wstydem dla calego miasta
~Andrzej 64
2022-08-30 10:41:08
z adresu IP: (2a00:f41:706e:a96f:0:x:x:x)
Ocena: 15
Nic dodać nic ująć, to jest obraz PO ludzi mieli i mają za nic.
~Pfee
2022-08-30 10:29:56
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: 12
Butny,chamski i arogancki taki jest Sutryk nalezy zdymisjonowac go i wybrac prawdziwego gospodarza miasta!
~Znając życie ...
2022-08-30 10:27:19
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 7
Pewnie stanie do reelekcji urzędu i wygra z kretesem. Chyba że pan Jaros lub Chybińska pokażą mu jak zdobyć prawdziwy elektorat. Wszystko byle by nie powtórka z niechcianej rozrywki
~Student
2022-08-30 10:22:50
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -13
Dzień dobry, jestem studentem i mam pytanie do niżej komentujących. Chciałbym sobie dorobić w trakcie wakacji i chciałbym do Was dołączyć. Czy w sprawie pracy mam kontaktować się z agencją czy bezpośrednio z biurem poselskim na placu Solidarności? Czy rozliczacie się wg. taryfy za wrzutki ilościowe (30-50groszy) czy opiniotwórcze (1-1,50zł)? Z góry dziękuję za pomoc ;)
~Leon
2022-08-30 09:58:13
z adresu IP: (81.168.xxx.xxx)
Ocena: 14
Coraz lepiej...mamy celebryte zamiast prezydenta. Knajacki język i maniery lumpa jakoś nie pasują do kogoś kto jest prezydentem miasta. Ale co tam, przetrwamy i niedługo pozbędziemy się tego osobnika-pomyłki
~Polak
2022-08-30 09:39:29
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 15
$utryk to bezczelny, arogancki i zadufany w sobie cham, który gardzi ludźmi!!! Tacy ludzie nie powinni pełnić tak wysokich funkcji!!! Drodzy mieszkańcy Wrocławia, czy w najbliższych wyborach samorządowych macie zamiar dalej głosować na tą bolszewicko-faszystowską bandę???!!!
~Piotr Liman na messenger
2022-08-30 06:36:10
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 6
‪Kwestia nie mycia podopiecznych ....to bardzo ważna społecznie sprawa...‬ ‪Zmowa osób decyzyjnych zawiadujących instytucją ponoć społeczna którzy wbrew prawu zawłaszczają ogromne środki ze szkoda dla swych podopiecznych....i dlaczego jest cisza...to gorsza Mafia niż kamienicznic‬Y
~Zlot obozowiczów
2022-08-30 05:52:18
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 13
Sutryk zajmuje się polityką międzynarodową i krajową. Czy taki jest zakres obowiązków prezydenta miasta? Kto zapłacił za ten przelot? Jeżeli mieszkańcy Wrocławia to Sutryk powinien stracić posadę!
~Za cyniczne słowa
2022-08-30 00:03:21
z adresu IP: (80.49.xxx.xxx)
Ocena: 12
wypowiedziane do osoby niepełnosprawnej i brak empatii przegra wybory. Reelekcji Jacka Sutryka nie będzie. Amen.
~Pytanie
2022-08-29 23:26:18
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -6
Uczestnik obozowiska Rafała?
~wszystko
2022-08-29 22:30:01
z adresu IP: (2a02:a319:a03d:8c80:7d8f:x:x:x)
Ocena: 12
przemija, pan też. Pycha kroczy przed upadkiem
~kryptogej żoliborski
2022-08-29 21:59:10
z adresu IP: (45.67.xxx.xxx)
Ocena: -11
Kacapskie trolle poniżej zapomniały już jak w ramach obowiązków rządowych i w ramach służbowych delegacji członkowie pisowskiego rządu jeździli po całej Polsce w trakcie kampanii wyborczej do parlamentu i na urząd prezydenta rozdając nasze pieniądze w postaci dużych kartonowych czeków. Wygrana pisu kosztowała nas kilkanaście MILIARDÓW złotych włączając w to kilka miliardów przeznaczonych na nazistowską propagandę tzw. TVP. Prezydent Andrzej Duda korzystał w trakcie kampanii z państwowych środków transportu. Biorąc pod uwagę gigantyczne środki publiczne wykorzystane na kampanię pisu, ogromne zaangażowanie rządu w trakcie jego kampanii, bajońskie sumy przeznaczone na trolle internetowe to i tak jego wynik był BARDZO słaby. pis doszedł do władzy w 2015 tylko i wyłącznie dzięki zaangażowaniu wywiadu Federacji Rosyjskiej, takie są fakty. A oni się czepiają o jeden wyjazd samochodem prezydenta 700 tysięcznego miasta..
~fachowiec
2022-08-29 20:52:37
z adresu IP: (2a00:f41:704e:2724:b4b5:x:x:x)
Ocena: -8
Sutryk to nie moja bajka, ale od jakiegoś czasu jedynym argumentem przeciw niemu są tylko i wyłącznie jego popisy na Facebooku. Fakt, daje się podpuszczać anonimowym botom jak dziecko, ale na prawdę nic innego nie potraficie mu zarzucić? To tylko pokazuje słabość pisiorów i wtórujących im lewusów.
~slaczny1949
2022-08-29 20:17:22
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 13
Te kilka lat przy władzy padło temu gościowi na głowę. Kiedyś mówiło się coś o wodzie sodowej . . . Może już tego wystarczy panie S. !?!???
~Szkoda pana Sutryka
2022-08-29 19:27:55
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Teraz goście z Platformy, którzy głosowali na niego plują na niego jadem.
~wrocławianin
2022-08-29 17:58:53
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 15
Każdy orze jak może. A co może $utryk to widać.
~Barbi
2022-08-29 17:25:42
z adresu IP: (93.105.xxx.xxx)
Ocena: -13
Pisowskie trolle do dzieła!
~Wrocek
2022-08-29 17:25:25
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 14
Takie słownictwo i traktowanie mieszkańców nie przystoi prezydentowi Wrocławia. Po tym co wypisuje jasno pokazuje, że jest zwykłym burakiem i prymitywem. Dobrze, że na niego nie głosowałem i nigdy nie będę.
~xx2
2022-08-29 16:50:16
z adresu IP: (46.205.xxx.xxx)
Ocena: -8
ale służbowo ma prawo jechac służbowym samochodem. co do jego komentarzy to jeśli nie potrafi sobie poradzić z krytyka to niech nie czyta.
~Agap
2022-08-29 16:45:52
z adresu IP: (2a01:112f:4404:f600:d835:x:x:x)
Ocena: 6
Jeżeli to była delegacja służbowa to pan prezydent jeździ za nasze, podatników, pieniadze i mamy prawo to komentować.
~Sutkizm
2022-08-29 16:42:11
z adresu IP: (185.32.xxx.xxx)
Ocena: 14
Bezczelność, chamstwo, obrażanie mieszkańców i zachowanie nie które nie przystoi urzędowi (zdjęcie w gaciach na oficjalnym profilu...) O zadłużaniu miasta, wyprzedaży gruntów, pato pozwoleniach na wycinkę drzew i budowę nie będę znów wspominać. Żyje m*nda z NASZYCH PODATKÓW!!!! Jest przeciwko NAM MIESZKAŃCOM!! Zróbmy referendum i go odwołajmy w końcu!!!
~BratPit
2022-08-29 16:10:27
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: 3
Oj, bo jeszcze zatęsknimy za Zdrojewskim i pierwszymi miesiącami prezydentury Dutkiewicza....
~Antyplatforma
2022-08-29 15:55:31
z adresu IP: (31.178.xxx.xxx)
Ocena: -8
Skoro ma takie poparcie to może sobie pozwalać na takie teksty....
~Dolnoslazak
2022-08-29 15:48:41
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 13
Sutryk fircyk bandy idiotow i niemieckich kundli z PO!!! On jest, jak jego kumel duren Trzaskowski!!! Tamten tez len i tylko jezdzi, do sponsorow za Odry po kase!!! Nic dodac, nic ujac!!! Nieudacznik w drodze...!!!