Szczypiornistki Zagłębia zagrają z JKSem Jarosław

Robert Skrzyński, inf. prasowa | Utworzono: 2022-09-15 07:00
A|A|A

fot. zaglebie.lubin.pl

Mistrzynie Polski z Lubina na inaugurację sezonu pewnie pokonały na własnym parkiecie Piotrcovię 30:22. Zagłębie zagrało na wysokim poziomie, a klasą samą w sobie była Karolina Kochaniak-Sala, która rzuciła rywalkom 10 bramek, przy stuprocentowej skuteczności.

Teraz Zagłębie czeka starcie z rywalem, który kolejny sezon ma chrapkę na medal i zrobi wszystko, aby włączyć się do walki o podium. Rok temu obiecałem medal. Zabrakło niewiele. Teraz mogę obiecać, że będziemy ciężko pracować każdego dnia, aby być jeszcze lepszą drużyną – mówi szkoleniowiec JKSu Jarosław Reidar Moistad.

Już w pierwszej serii zespół z Jarosławia pokazał, że każdy będzie musiał się z nim liczyć. Co prawda JKS przegrał w Lublinie, ale napsuł sporo krwi miejscowemu MKS-owi. Wygrywał do przerwy, ale przegrał ostatecznie czterema bramkami.

Jedziemy do Jarosławia na ciężki teren. JKS przystąpił do nowego sezonu z mocnym nastawieniem na walkę o medale. Jest spory potencjał w tym zespole i zagrożenie z każdej pozycji, ale największe według mnie to koło oraz rzut z drugie linii. Na pewno przystąpimy do tego meczu przygotowane taktycznie i jeśli zrealizujemy swoje założenia, to wierzę, że wrócimy stamtąd z punktami – mówi Bożena Karkut, trener Zagłębia Lubin.

Spotkanie w Jarosławiu rozpocznie się o godzinie 18:15.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama