Muzyczne show Prime Orchestra z Charkowa

Anna Skupień, BT | Utworzono: 2022-09-22 09:23
Muzyczne show Prime Orchestra z Charkowa - fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

Prime Orchestra to 40-osobowy, nowoczesny zespół, który łączy w jednym big-band, orkiestrę smyczkową, grupę rockową i DJ-set. Ich koncert to rockowe show pełne światowych przebojów. Od 2014 roku byli dumą Charkowa - Miasta Muzyki UNESCO. Zagrali ponad 500 koncertów w Ukrainie i na świecie. Kiedy na ich miasto zaczęły spadać bomby, muzycy schronili się w zachodniej części Ukrainy, gdzie jako wolontariusze włączyli się w walkę zaatakowanego kraju. Teraz ruszają w trasę koncertową jako ambasadorzy Charkowa i Ukrainy. Ich koncert w Katowicach będzie pierwszym występem od czasu wybuchu wojny. Przygotowują na niego specjalny repertuar. Nie zabraknie w nim tego, z czego orkiestra słynie - oryginalnych interpretacji znanych przebojów muzyki popularnej i filmowej. Zapraszamy na koncert solidarności z Charkowem i Ukrainą. Wpływy z biletów przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów przyjazdu i pobytu artystów, zaś podczas koncertu prowadzić będziemy zbiórkę na pomoc Ukrainie.
Ten zespół już w wielu krajach wywołał furorę w Polsce, Niemczech, Estonii, Łotwie, Finlandii "Prime Orchestra" stał się prawdziwym odkryciem!

To żywy, kolorowy, energetyzujący program muzyczny, który daje nowe życie znanym i lubianym przez wszystkie światowe hity muzyki rockowej i popowej, dzięki oryginalnej interpretacji symfonicznej.

To całe morze uczuć i emocji, od łatwej nostalgii po burzliwą rozkosz!

Już wkrótce, czeka na Ciebie niezapomniane wydarzenie muzyczne, w wykonaniu założyciela gatunku sympho show, nowoczesnej orkiestry crossover Prime Orchestra z Charkowa na Ukrainie

BILETY.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.