Szczypiorniści Chrobrego lepsi od beniaminka

WK, inf. prasowa | Utworzono: 2022-10-30 20:05
Szczypiorniści Chrobrego lepsi od beniaminka - fot. chrobryhandball.pl

Pierwsza połowa to była zdecydowana dominacja gospodarzy, którzy mocno weszli w mecz i utrzymali bardzo wysoką skuteczność przez całe 30 minut. W tej części spotkania obrona gości praktycznie nie funkcjonowała, co Chrobry doskonale potrafił wykorzystać. Na przerwę zespoły schodziły do szatni przy wyniku 22:16.

Druga połowa była bardziej dynamiczna. Goście poprawili grę w obronie i głogowianie nie zdobywali już bramek z taką łatwością. Ostrowianie walczyli do samego końca o odrobienie strat, ale Chrobry kontrolował ten mecz do ostatnich minut. Spotkanie zakończyło się wynikiem 35:29 i głogowianie dopisali kolejne 3 punkty na swoje konto w superligowej tabeli.

Chrobry Głogów – Arged KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 35:29 (22:16)