Lekko nie będzie - spektakl teatralny

Radio Wrocław, AO | Utworzono: 2022-11-14 12:40
 Lekko nie będzie - spektakl teatralny - fot: materiały prasowe
fot: materiały prasowe

Zapraszamy na spektakl komediowy Lekko nie będzie do Teatru Kamienica w Warszawie. Bilety już w sprzedaży!

O spektaklu:

Razi Was nieco większa różnica wieku w związkach? Śmieszą panie i panowie zauroczeni młodszymi partnerami w myśl zasady: Mnie by się to nie przydarzyło? Jeśli tak – ta sztuka sprawi że łzy popłyną ze śmiechu i pokaże, że teoria w życiu bardzo różni się od praktyki.

„Lekko nie będzie" autorstwa Jean-Claude Islert'a to bardzo zabawna francuska komedia o miłości, pozorach, szukaniu szczęścia na przekór konwenansom, tolerancji dla własnych wybryków i hipokryzji w ocenianiu innych.

Stateczny wykładowca Eduardo (Jan Jankowski/Tomasz Sapryk) romansuje ze sprytną studentką Sarah (Zofia Zborowska/Katarzyna Grabowska), jego była żona Marion (Lucyna Malec/Andżelika Piechowiak) zakochana w młodszym partnerze i ich córka Julie (Julia Rosnowska/Milena Staszuk) posiadaczka nowego, troszkę starszego narzeczonego Marco (Kacper Kuszewski), wąsatego „artystę", lekkoducha, bez grosza przy duszy rozpoczną lawinę omyłek i absurdu, komplikacji i rozwiązań, które nie wpadłyby Wam do głowy, bo kiedy wszystko zawodzi zawsze można zrzucić winę na hydraulika – imigranta ze wschodu....

Czas trwania: 120 min. z przerwą.

BILETY:

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/82631/Wroc%C5%82aw/Lekko+nie+b%C4%99dzie/#

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.