Majka Jeżowska zaśpiewa przedszkolakom

Marianna Kasperczyk, | Utworzono: 2009-05-06 17:33 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Przegląd twórczości i talentów najmłodszych wykonawców jest dla większości uczestników pierwszym prawdziwym występem, debiutem na profesjonalnej scenie z nagłośnieniem, światłami i bajkową scenografią, przed życzliwą i emocjonalnie reagująca kilkusetosobową publicznością.

Atmosferze prawdziwej radości i dobrej zabawy sprzyja niekonkursowy charakter festiwalu - tu każdy jest zwycięzcą i każdy otrzymuje nagrodę.

Prowadzące festiwal instruktorki zajęć artystycznych w CK AGORA - Irena Łukaszewicz i Beata Gonia-Łozowska - z życzliwością pomogą występującym dzieciom w pokonywaniu tremy, strachu i nieufności oraz zaproszą do wspólnej zabawy z publicznością.

Do udziału w XXIV edycji Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków CK Agora zaprasza solistów, duety, zespoły wokalne, zespoły wokalno - instrumentalne z wrocławskich przedszkoli publicznych, prywatnych, ognisk muzycznych, ośrodków oraz placówek kulturalnych i oświatowych. Przyjmowane są również zgłoszenia indywidualne rodziców.

W tym roku na scenie zaprezentuje się rekordowa ilość uczestników - 350 przedszkolaków.

Gwiazdą tegorocznej edycji będzie Majka Jeżowska - jedna z najpopularniejszych piosenkarek polskich, ulubienica najmłodszej widowni.

Początek festiwalu o godz. 10.00, a koncert artystki rozpocznie się o godz. 12.00 - wstęp wolny.

Informacje: Centrum Kultury AGORA, ul.Serbska 5 A, 51-111 Wrocław
koordynator - Irena Łukaszewicz, pok. nr 6 (parter), tel. 071 325 14 83, w. 23
e-mail: [email protected]

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama