Kompromitacja Gwardii w Sopocie

| Utworzono: 2011-02-26 23:11 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Na zwycięstwo Impelu Gwardii Wrocław w tym meczu nie stawiał prawie nikt. Ale chyba też nikt nie spodziewał się, że beniaminek, a zarazem prowadzący w tabeli Plus Ligi Trefl zdemoluje drużynę Rafała Błaszczyka. Bo to nie była porażka. To była klęska.

Gwardia w tym sezonie imponowała do tej pory głównie walką. W Sopocie jej zabrakło. Pierwszą partię wrocławianki przegrały dość łatwo do 19:25. Jak się okazało był to najlepszy set tego pojedynku. W kolejnych dwóch Gwardia również zdobyła 19 punktów. W sumie...

Druga partia przejdzie pewnie do historii. Wrocławskie siatkarki zostały rozniesione w kilkanaście minut zdobywając zaledwie 6 punktów! Trzeci set również był katastrofalny. 13 punktów zdobytych przez Gwardię to wszystko na co było stać tego wieczoru drużynę Błaszczyka. Na pocieszenie pozostaje fakt, że gorzej zagrać już chyba nie można.

Atom Trefl Sopot - Impel Gwardia Wrocław 3:0 (25:19, 25:6, 25:13)