Wygrywać dzięki innowacjom

Radio Wrocław | Utworzono: 2011-03-03 12:29 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

W dniu 10 marca 2011 roku we Wrocławiu odbędzie się bezpłatna konferencja „Informatyzacja przedsiębiorstw czy outsourcing – szansą rozwoju w UE” mająca na celu propagowanie nowoczesnych technologii w informatyzacji przedsiębiorstw jako szansy na wzrost konkurencyjności i innowacyjności polskich przedsiębiorstw w Unii Europejskiej.

Konferencja skierowana jest do właścicieli oraz kadry zarządzającej małych oraz średnich przedsiębiorstw, którzy planują wdrożenie lub modernizację istniejącego systemu informatycznego, Działania podejmowane w zakresie wdrażania bądź modernizacji stają się niezbędne do tego, by sprostać pojawiającym się wyzwaniom rynkowym.

„Wiarygodna informacja jest obecnie najcenniejszym zasobem dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Dla  szybkiego i efektywnego procesu jej  pozyskania niezbędny jest skuteczny system informacyjny, którego kluczowym elementem powinien być system informatyczny. Posiadanie takiego narzędzia pozwala na wypracowanie  wyraźnej przewagi, pozwalającej na skuteczne  konkurowanie nie tylko na rynku polskim ale również na rynkach światowych. Efektywny,  nie zawsze oznacza system  z tzw. „najwyższej półki”. Efektywny oznacza taki, który pozwala  na skuteczne zarządzanie procesami zachodzącymi w przedsiębiorstwie dzięki szybkiemu przetwarzaniu informacji.”  – mówi Wojciech Knapik, Prezes Zarządu Impel IT

W konferencji udział wezmą wysokiej klasy prelegenci – eksperci z takich dziedzin jak IT, outsourcing, prawo, zarządzanie, bankowość, programy wsparcia UE.

Obok szeregu praktycznych rozwiązań, pozwalających przedsiębiorcom zapoznać się z praktycznymi wdrożeniami i realnymi wyzwaniami związanymi z realizacją procesów, w trakcie konferencji odbędzie się panel dyskusyjny. Uczestnicy Konferencji będą mieli niepowtarzalną możliwość nawiązaniu bezpośredniego kontaktu ze specjalistami. 

„Informatyzacja przedsiębiorstw czy outsourcing - szansą rozwoju w Unii Europejskiej”

Konferencja odbędzie się 10 marca 2011 r. o godz. 9.00 w Centrum Konferencyjnym Wrocławskiego Parku Przemysłowego, Dozamel Sp. z o.o, ul. Fabryczna 10, III piętro, sala „Miedziana”.

Udział w konferencji jest bezpłatny - decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o przesłanie formularza do dnia 04.03.2011 za pośrednictwem poczty elektronicznej [email protected] lub faxem 71/ 795 0657.

Więcej informacji na stronach:. www.zig.pl, www.darr.pl, www.lextra.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama