Ruszają Wielkie Jeleniogórskie Juwenalia

Jakub Thauer, AO | Utworzono: 2023-05-19 17:03 | Zmodyfikowano: 2023-05-19 17:10
Ruszają Wielkie Jeleniogórskie Juwenalia - fot. materiały organizatora
fot. materiały organizatora

W piątek będzie rządzić hip hop, w sobotę na scenę wejdą DJ-e, a w niedzielę Krzysztof Zalewski, który w tym tygodniu gra 5 koncertów i kończy w Jeleniej Górze – mówi organizator Maciej Wowk

„Staraliśmy się, aby pokazać Jelenią Górę jako mekkę muzyki hip-hopowej z uwagi na to, że ten gatunek muzyki jest coraz bardziej popularny. Dajemy scenie młodym. Po raz pierwszy dziesięć godzin grania każdego dnia – czyli i w piątek i w sobotę i w niedziele.”

Dobrej zabawy też nie zabraknie w sobotę – zapewnia Maciej Wowk.

„W sobotę wejdą na scenę DJ'e, ale przełamujemy to trochę sceną muzyki rockowej. Będzie zespół KANSu, a także zapraszamy na Buty Sapera – to jest taka fajna, ciekawa formacja z Dolnego Ślaska, która cieszy się bardzo dużą popularnością w stacjach radiowych."

Wielkie Jeleniogórskie Juwenalia, to także Finał Ligii Rocka – mówi dyrektor JCK, Jarosław Gromadzki.

„Wybrano dwadzieścia, które rywalizowały ze sobą w Jeleniogórskim Centrum Kultury podczas czterech koncertów eliminacyjnych. W niedziele będziemy mieli szanse obejrzeć cztery z nich. Są to zespoły z Rzeszowa, z Poznania, z Wrocławia i ze Strzegomia.”

W tym roku zamiast pochodu studentów, odbyła się gra miejska . Szczegółowy – godzinowy rozkład jazdy znajdziecie na facebookowej stronie Wielkich Jeleniogórskich Juwenaliów.


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.