REPREZENTACYJNY DOLNOŚLĄSKI ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „WROCŁAW”

JD | Utworzono: 2023-05-24 14:52 | Zmodyfikowano: 2023-05-24 14:52
REPREZENTACYJNY DOLNOŚLĄSKI ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „WROCŁAW” - fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Dla uczczenia naszego święta serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków folkloru na koncert jubileuszowy, który odbędzie się 27 maja 2023 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu. Będzie on wyjątkową okazją do zaprezentowania na scenie dorobku wielu pokoleń tancerzy, śpiewaków i muzyków.

Koncert będzie niezapomnianym widowiskiem, pełnym wirujących barw oryginalnych strojów ludowych z całej Polski. Dolnośląska wielokulturowość spotka się z polskim patriotyzmem aby Was oczarować w ten jubileuszowy wieczór.

Radosne, żywiołowe nuty oberków i polek będą przenikały liryczne i melancholijne kujawiaki. Nie zabraknie dostojnego kroku poloneza i posuwistego mazura. Wytniemy kilka hołubców. Zakręcą się łowickie spódnice i pofruną wstążki w lubelskich wiankach. Pokażemy te dawne, znane i lubiane choreografie oraz najnowsze programy taneczne. Będzie czas na debiuty i wyczekiwane powroty, czas dla najmłodszych tancerzy i dla tych najstarszych. Mamy nadzieję, że tak dla nas jak i dla całej społeczności Dolnego Śląska koncert jubileuszowy będzie radosnym świętem pełnym emocji i wzruszeń.

Bilety dostępne internetowo: https://zespol.wroc.pl/jubileusze/, telefonicznie: 781 106 808 i dniu koncertu w kasie Hali Stulecia.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.