Daria ze Śląska

GN | Utworzono: 2023-06-01 10:55 | Zmodyfikowano: 2023-06-01 10:56
Daria ze Śląska - fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

Daria ze Śląska to nowa twarz na polskim rynku muzycznym. Premiera albumu „Daria ze Śląska Tu była” miała miejsce 21.04.2023 r. i okazała się ogromnym sukcesem. Cechami charakterystycznymi tej płyty są mocne i bezpośrednie teksty, nad którymi Daria pracowała z Agatą Trafalską (Kortez, Kaśka Sochacka) a także brzmieniowa różnorodność, którą zawdzięcza obecności takich muzycznych postaci jak: Olek Świerkot (Kortez, Kaśka Sochacka), Paweł Krawczyk (Hey), Bartek Tyciński (Mitch&Mitch) i Hubert Zemler, Pat Stawiński, Kuba Staruszkiewicz i Kamil Pater (Natalia Przybysz), Tomek Kasiukiewicz (Artur Rojek, Mela Koteluk) a także mniej znani przedstawiciele młodego pokolenia jak Kuba Dąbrowski i Żenia Shadziul.

„Od urodzenia mieszkam na Śląsku. Miałam zostać zawodową siatkarką, ale po 11 latach treningów, kiedy nie szło mi już najlepiej zrezygnowałam i zostałam historykiem. Nie lubię wielkich miast i tłumów. Gdybym nie śpiewała, pisałabym teksty reklamowe albo powieści science-fiction. Jestem ufna, cierpię na niezdecydowanie, a w smutku czuję się najbezpieczniej.”

Cieszymy się zatem, że Daria śpiewa! Zapraszamy na koncert w Sali Koncertowej przy Karkonoskiej 10 już 30 września o 20.00. Premierowo z Radiem RAM.

Daria ze Śląska

30 września 2023, godz. 20.00

Sala Koncertowa, ul. Karkonoska 10

Bilety dostępne w radiu RAM oraz na eventim.plebilet.pl


 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.