Tłusty czwartek w 13 NUCIE Radia Wrocław

Michał Kazulo | Utworzono: 2024-02-08 10:56 | Zmodyfikowano: 2024-02-08 10:56
Tłusty czwartek w 13 NUCIE Radia Wrocław - fot. Radio Wrocław
fot. Radio Wrocław

Zapraszamy do:

  • Szklarskiej Poręby, gdzie od 12.00 do 14.00 pączki rozdawać będziemy przy peronie dolnej stacji kolei linowej na Szrenicę,
  • Magnolia Park we Wrocławiu, gdzie od godziny 15.00 pączki rozdamy przy wejściu od ulicy Legnickiej.

Poza tym zadbamy o to, by spalić kalorie i zaprosimy na koncerty Darii ze Śląska i Miousha. Artyści już niebawem pojawią się na Dolnym Śląsku.


Daria ze Śląska to nowa twarz na polskim rynku muzycznym. Premiera albumu „Daria ze Śląska Tu była” miała miejsce 21.04.2023 r. i okazała się ogromnym sukcesem. Cechami charakterystycznymi tej płyty są mocne i bezpośrednie teksty, nad którymi Daria pracowała z Agatą Trafalską (Kortez, Kaśka Sochacka) a także brzmieniowa różnorodność, którą zawdzięcza obecności takich muzycznych postaci jak: Olek Świerkot (Kortez, Kaśka Sochacka), Paweł Krawczyk (Hey), Bartek Tyciński (Mitch&Mitch) i Hubert Zemler, Pat Stawiński, Kuba Staruszkiewicz i Kamil Pater (Natalia Przybysz), Tomek Kasiukiewicz (Artur Rojek, Mela Koteluk) a także mniej znani przedstawiciele młodego pokolenia jak Kuba Dąbrowski i Żenia Shadziul.

„Od urodzenia mieszkam na Śląsku. Miałam zostać zawodową siatkarką, ale po 11 latach treningów, kiedy nie szło mi już najlepiej zrezygnowałam i zostałam historykiem. Nie lubię wielkich miast i tłumów. Gdybym nie śpiewała, pisałabym teksty reklamowe albo powieści science-fiction. Jestem ufna, cierpię na niezdecydowanie, a w smutku czuję się najbezpieczniej.”


MIOUSH - znany z bezkompromisowego podejścia do tworzenia muzyki i grania jej na żywo, obecny na scenie od ponad dwudziestu lat tekściarz, kompozytor, raper i producent,  promuje swój najnowszy krążek.

Album „POCZĄTEK” opowiada o rozumieniu świata i rzeczy na nowo. To opowieść o próbie poradzenia sobie z nieodpowiednimi mechanizmami i przyzwyczajeniami oraz o pojmowaniu wszystkiego dookoła wręcz w dziecinny sposób, który przesycony skrajnymi emocjami daje szansę postawienia priorytetów dorosłego życia na nowo. Na krążku MIUOSH mówi o osobach, dla których stara się wszystko raz jeszcze zbudować i które budują to razem z nim. Nie brakuje też historii osób, u których artysta podpatruje inspirujący sposób patrzenia na rzeczywistość.

#kazulzgwiazdami

 

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.