W sierpniu we Wrocławiu wystartuje projekt Lelenfant

Piotr Osowicz, JD | Utworzono: 2023-06-04 10:02 | Zmodyfikowano: 2023-06-04 10:05
W sierpniu we Wrocławiu wystartuje projekt Lelenfant - fot. Piotr Osowicz
fot. Piotr Osowicz

Do projektu mogą zapisywać się dzieci 9+, które z rówieśnikami z całego świata przygotują przedstawienie teatralno-taneczne. Więcej o tym przedsięwzięciu mówi Iwona Frydryszak z Fundacji Przyjaźń Sztuka Edukacja:

- To już ostatni moment, aby zapisać się do międzynarodowej edycji Lelenfant. To przede wszystkim próby do spektaklu, twórcza wymiana, czy przyjaźnie z dziećmi z całego świata, czyli niezapomniane, unikalne doświadczenie globalnego spotkania.

W ramach projektu wrocławskie rodziny mogą zaprosić w swoje progi dzieci oraz młodzież z Indii, Iranu, Tanzanii, Czech, Palestyny czy Maroka.

- Bardzo prosimy mieszkańców Wrocławia, aby ugościli naszych młodych artystów, którzy przyjadą na projekt Lelenfant. "Rodziny Goszczące" to akcja, którą już od wielu lat kultywujemy i to nie zapomniana przygoda oraz wspaniałe relacje z dziećmi i młodzieżą z całego świata - dodaje Iwona Frydryszak.

Wielki Międzynarodowy Spektakl Lelenfant, zostanie zaprezentowany dwukrotnie na deskach Teatru Polskiego w dniach 29 i 30 sierpnia. Formularz zgłoszeniowy dla rodziców dzieci, które chcą wziąć udział w tym wydarzeniu, znajduje się na stronie www.lelenfant.or

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.