Wrocław: Za nami Hubi Cup 2023

Martyna Czerwińska, JD | Utworzono: 2023-06-04 17:59 | Zmodyfikowano: 2023-06-04 18:05
Wrocław: Za nami Hubi Cup 2023 - fot. Martyna Czerwińska
fot. Martyna Czerwińska

- Laureaci nie tylko usiądą na trybunach, ale będą mieli okazję poznać najlepszego polskiego tenisistę - mówi Radek Bielecki, prezes Come-On Tennis Club Wrocław.

- To jest nagroda najlepsza z możliwych. Te dzieci w wieku 12 lat, one bardzo to wszystko przeżywają i zobaczenie zawodowego turnieju na żywo z takiej bardzo bliskiej odległości i spotkanie z Hubertem Hurkaczem jest czymś niesamowitym i mam nadzieję, że to zostanie im na długo w pamięci.

Hubert Hurkacz oprowadzi finalistów po korach i obiekcie. Później, wezmą udział w zajęciach tenisowych dla dzieci.

Kolejne marzenie spełnione - mówi wrocławianka Oliwia Kądzielska, która zwyciężyła dziś w Hubi Cup 2023. To właśnie najlepszy polski tenisista był pomysłodawcą zawodów we Wrocławiu - mieście, w którym stawiał swoje pierwsze tenisowe kroki. Tak jak Oliwia, która zdobyła złoty puchar w swojej kategorii. Czego by się chciała nauczyć od swojego idola?

- Na pewno serwisu. Hubert ma naprawdę potężny serwis, ale podobno będzie tam też Roger Federer - jego też bym chciała bardzo zobaczyć.

Dzisiejszy finał Hubi Cup odbywał się przy ul. Spiskiej i Pułtuskiej, gdzie Hurkacz stawiał swoje pierwsze tenisowe kroki.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.