Sarsa: Nie jestem mistrzem zen

Michał Kazulo | Utworzono: 2023-07-11 15:36 | Zmodyfikowano: 2023-07-11 15:52
Sarsa: Nie jestem mistrzem zen - Fot. Klaudia Piekarska
Fot. Klaudia Piekarska

Jesienią tego roku ukaże się nowy album Sarsy* - pierwszy we współpracy z wytwórnią oraz managementem Kayax. Od wydania poprzedniego materiału, artystka ewoluowała i obrała nowy, świadomy i bezkompromisowy kierunek. Nowy materiał zapowiadały już zagadkowy, melorecytowany „Prolog” i buntowniczy, postpunkowy „Balet” zaśpiewany w duecie ze Zdechłym Osą. W kwietniu ukazał się nowy singiel - „Ciasto”. Taneczny, energetyczny utwór opowiada o potrzebie zrzucenia z siebie starych warstw.

Nową odsłonę kierunku artystycznego Sarsy* symbolizuje tajemnicza gwiazdka. Artystka pragnie odsłonić przed słuchaczami skrywaną dotąd część osobowości i dać się poznać jako Marta. O tym właśnie opowiada jej najnowszy singiel. W poruszającej balladzie „Księżyc*” Marta prezentuje siebie w intymnej, kobiecej i szczerej do bólu wersji. Obraz do najnowszego utworu w reżyserii Olgi Czyżykiewicz podkreśla subtelną stronę Sarsy*.

Ten numer to moja próba dokopania się głębiej do siebie, do swojej kobiecości, do wolności bycia taką, jaką jestem naprawdę… przed samą sobą. - mówi o utworze „Księżyc*” artystka.

POSŁUCHAJ:

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.