Miasto w Formie dla wrocławian!

Radio Wrocław | Utworzono: 2011-03-31 11:11 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

A wszystko podczas dwudniowych targów „Żyj i mieszkaj we Wrocławiu”, które odbędą się 2 i 3 kwietnia w Regionalnym Centrum Biznesowym we Wrocławiu. „Miasto w Formie” już po raz trzeci organizuje specjalną akcję, podczas której namawia wrocławian do aktywnego trybu życia i badań profilaktycznych.

Tym razem na targach „Żyj i mieszkaj we Wrocławiu”, gdzie będzie miał swoje specjalne stoisko. Podczas wrocławskiej imprezy przez dwa dni, w godzinach od 10.00 do 17.00, będzie można między innymi: zarejestrować się na miastowformie.pl, wypełnić kalkulator zdrowia oraz bezpłatnie wyrobić sobie Wrocławska Kartę Miejską.

Dodatkowo w niedzielę od 11.00 do 14.00 darmowych porad żywieniowych udzielać będą dietetycy, będzie też można również zmierzyć sobie poziom tkanki tłuszczowej. Skorzystanie z niedzielnych konsultacji medycznych będzie premiowane punktami. Punkty, po uzbieraniu określonej ilości, będą wymieniane na nagrody.

Żyj i mieszkaj we Wrocławiu” - to impreza skierowana do mieszkańców miasta oraz do osób, które swoją przyszłość wiążą ze stolicą Dolnego Śląska. Podczas dwudniowych targów chętni będą mogli zapoznać się z ofertami wrocławskich deweloperów, banków, wyższych uczelni i miejskich instytucji.

Miłośnicy zagadek, książek i historii Wrocławia będą mieli także okazje spotkać się w weekend się ze słynnym pisarzem Markiem Krajewskim oraz felietonistą Zdzisławem Smektałą. Wydarzenie odbywa się pod patronatem prezydenta miasta Rafała Dutkiewicza. Wstęp bezpłatny.

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ NA miastowformie.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama