"Straszny" bieg Radia Wrocław - to już niedługo

Piotr Pietraszek, MC | Utworzono: 2023-10-16 07:07 | Zmodyfikowano: 2023-10-16 07:09
"Straszny" bieg Radia Wrocław - to już niedługo - fot. archiwum radiowroclaw.pl
fot. archiwum radiowroclaw.pl

UWAGA! ZMIANA LOKALIZACJI: Bieg odbędzie się w Parku Wschodnim przy ul. Krakowskiej we Wrocławiu.

Najmłodsi i ci nieco starsi biegacze mają do wyboru dwa dystanse: 1800 metrów oraz 5,5 kilometra na radiowej ścieżce we wrocławskim Parku Wschodnim. -Biegi będą główną, ale nie jedyną atrakcją - zachęca Edyta Boroń, szefowa radiowej promocji:

-To strasznie radosna impreza jest. Użyłam tego słowa "strasznie", bo ma być strasznie radośnie. Przebrania, konkursy, nagrody. Mamy pyszną, gorącą zupę z dyni. W tym biegu, podobnie jak w innych naszych imprezach, jest tak, że potem w tym parku wspólnie biesiadujemy jak jest piękna jesienna pogoda. A taka się zapowiada.

Co roku jego uczestnicy tworzą niepowtarzalny koloryt za sprawą ciekawych i "strasznych" przebrań w klimacie Halloween. -Ja przebrałam się za piratkę, Ola za królową pająków, tata za kościotrupa - zjawę, a Kuba za wilkołaka. Przynieśliśmy kosę i szablę z takich większych akcesoriów. I wielkiego pająka.

Na autorów najciekawszych przebrań czekają dodatkowe nagrody od Radia Wrocław. Szczegóły i zapisy do biegu na naszej stronie www.biegamy.radiowroclaw.pl

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.