"Mam 25 lat" - trwa Finał Święta Województwa Dolnośląskiego

Jakub Dworzecki, AO | Utworzono: 2023-10-21 12:55 | Zmodyfikowano: 2023-10-21 12:57
"Mam 25 lat" - trwa Finał Święta Województwa Dolnośląskiego - fot. Jakub Dworzecki\
fot. Jakub Dworzecki\

Na miejscu możemy na przykład posłuchać koncertów, podczas których wystąpią m.in. Cuban Latino Jazz czy Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Sudeckiej, a także skosztować wielu pyszności - 55 wystawców rozstawiło się już ze stoiskami, na których znajdziemy m.in. winnice, pierniki, czy kiszonki, a w międzyczasie możemy poznać historię Stawów Milickich, Zamku Książ, Twierdzy Kłodzko , Starej Kopalnia czy Muzeum Porcelany, choć niektórzy mają ją „w małym palcu”:

„Znamy tajniki, jesteśmy mieszkańcami Dolnego Śląska. Bardzo nas cieszy, że tutaj mamy te regionalne stosika z winami, z gastronomią. Za co lubimy Dolny Śląsk? Za piękne rejony, za okolice, za Odrę, za Kwisę, za winnice dolnośląskie.”

W namiocie cyrkowym na Partynicach przez cały dzień będą trwały pokazy przygotowane z myślą o najmłodszych. A za co Dolnoślązacy lubią swój region?

Na miejscu możemy też posłuchać koncertów i zobaczyć specjalnie przygotowane pokazy dla najmłodszych. Wydarzenie potrwa do 17:00, ale jego druga część już jutro. Wtedy impreza będzie połączona z zawodami Crystal Cup na Torze Wyścigów Konnych.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.