Jak WIŚNIOWSKI buduje swoją markę?

Radio Wrocław | Utworzono: 2023-11-07 09:56
Dodaj do Wykop.pl
Jak WIŚNIOWSKI buduje swoją markę? - Materiał Sponsora
Materiał Sponsora


Stawianie na jakość to priorytet

Jakość to zagadnienie złożone, które traktujemy kompleksowo i na wielu poziomach. Po pierwsze to niezawodność. Nasze produkty przechodzą rygorystyczne testy i badania tak, aby z powodzeniem i bezawaryjnie służyły użytkownikom przez wiele lat. Wszystkie posiadają odpowiednie certyfikaty. Duże znaczenie dla trwałości mają materiały. Stosujemy najlepsze surowce niezależnie, czy chodzi o drewno, stal, aluminium, czy PVC. Muszą być nie tylko wytrzymałe, ale również charakteryzować się bardzo dobrymi parametrami np. w przypadku okien gwarantować wysoką izolacyjność.

Styl i elegancja – również z tym kojarzona jest marka WIŚNIOWSKI. Nie jesteśmy monotematyczni. Proponujemy bogate wzornictwo, czy kolorystykę. Wolisz klasyczny czy bardziej współczesny design? Pośród ponad 500 produktów znajdujących się w naszej ofercie bez problemu znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie!


Technika to fundament nowoczesności

Technologia znajduje się w centrum zainteresowań brandu WIŚNIOWSKI. To nasza firma wypuściła na rynek pierwszą polską automatyczną bramę garażową. Od tamtej pory pozostajemy w czołówce firm specjalizujących się w zakresie sterowania i automatyzacji dla produktów dla domu. Wdrażamy pojawiające się nowe technologie, zwiększając funkcjonalność i komfort użytkowania.

Usprawnienia obejmują m.in. kwestie związane ze sterowaniem i ochroną. Stosowane przez firmę WIŚNIOWSKI rozwiązania pozwalają na zdalną kontrolę z wykorzystaniem smartfona m.in. za sprawą nowoczesnego systemu smartCONNECTED. Centrala smartCONNECTED Box i zintegrowana z nią aplikacja mobilna umożliwiają zarządzanie urządzeniami z dowolnego miejsca oraz nadzorowanie ich stanu. Zdalne sterowanie obejmuje m.in. bramę wjazdową i garażową, okna, furtkę oraz rolety. Jednak to nie jedyna zaleta tej idei. SmartCONNECTED zwiększa też bezpieczeństwo, informując Cię o każdej próbie nieautoryzowanego wejścia do domu czy na posesję.


Patrzymy w przyszłość

WIŚNIOWSKI stawia przede wszystkim na ludzi. Naszym klientom i partnerom biznesowym gwarantujemy udaną współpracę i wysokiej klasy produkty. Naszym pracownikom możliwość rozwoju zawodowego i dobre warunki pracy. Przyszłość marki zawsze budowaliśmy w oparciu o wzajemne zaufanie. Dzięki temu WIŚNIOWSKI został doceniony przez miliony klientów na całym świecie i wciąż cieszy się opinią odpowiedzialnego i renomowanego przedsiębiorstwa. Potwierdzają to także liczne nagrody branżowe, jakie na przestrzeni lat otrzymaliśmy. Cały czas poprzez szkolenia inwestujemy w naszą kadrę, dzięki czemu pracują dla nas zespoły doskonałych specjalistów. Rozbudowujemy także nasze linie produkcyjne w zakresie automatyzacji i robotyki. Postaw na współpracę z marką WIŚNIOWSKI!

Reklama