Volley przegrał z Radomką

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2023-11-14 05:50 | Zmodyfikowano: 2023-11-14 05:51
Volley przegrał z Radomką - fot. volleywroclaw.pl

Mecz dużo lepiej zaczęła drużyna gości. Wygrała siedem z dziewięciu pierwszych akcji. Potem lepszy moment miał Volley, który zdobył nawet 5 punktów z rzędu. Nie zmieniło to jednak przebiegu seta, który wrocławianki przegrały 21:25.

Dwie kolejne partie kończyły się grą na przewagi. Po tym jak ciężko było zatrzymać duet Hilary Johnson - Monika Gałkowska, Radomka podwyższyła prowadzenie (26:24). Volley odpowiedział w trzecim secie, w którym choć przegrywał już 26:27, to zdołał wygrać po trzech z rzędu udanych akcjach Anny Bączyńskiej.

Kibice we Wrocławiu liczyły, że zespół gospodarzy pójdzie za ciosem, ale zamiast tego czwarta partia była najgorsza w wykonaniu Volleyek. Koncertowo grała wtedy rozgrywająca Radomki Marta Łyczakowska i dolnośląski zespół przegrał 17:25.

Po sześciu kolejkach Volley zajmuje szóste miejsce w tabeli.

#VolleyWrocław – MOYA Radomka Radom 1:3 (21:25, 24:26, 29:27, 17:25)

#VolleyWrocław: Anna Lewandowska, Julia Szczurowska, Anna Bączyńska, Gabriela Ponikowska, Lucie Muhlsteinova, Kinga Stronias - Anna Pawłowska (libero) – Aleksandra Gancarz, Adrianna Szady, Julia Stancelewska, Aleksandra Gromadowska.

MOYA Radomka Radom: Natalia Murek, Marie Schoelzel, Marta Łyczakowska, Hilary Johnson, Martyna Świrad, Monika Gałkowska - Maria Stenzel (libero) – Klaudia Nowakowska, Adrianna Rybak-Czyrniańska, Angelika Gajer.