Ostatnia szansa w tym roku, by pobiec w imprezie Radia Wrocław

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2023-11-28 06:30 | Zmodyfikowano: 2023-11-28 06:30
Ostatnia szansa w tym roku, by pobiec w imprezie Radia Wrocław - fot. archiwum radiowroclaw.pl
fot. archiwum radiowroclaw.pl

Tym razem oprócz biegania i dobrej zabawy będzie można także pomóc bezdomnym zwierzakom, bo podczas imprezy będzie prowadzona zbiórka m.in. karmy, koców i zabawek dla dolnośląskich schronisk. - Wszyscy darczyńcy otrzymają upominki - zachęca szefowa promocji Radia Wrocław, Edyta Boroń.

- Zbieramy te rzeczy w 2 dni, czyli podczas biegu, ale także w trakcie dnia otwartego, który będzie 10 grudnia w Radiu Wrocław. W zależności od tego jak dużo uda nam się zebrać, tak wiele miejsc zostanie obdarowanych. Będziemy się starali zrobić tak, żeby to była wymiana. Coś za coś. Państwo dla nas, my dla zwierząt i my też dla Państwa.

Początek zmagań w niedzielę (3.12) o godz. 10.30 w Parku Tysiąclecia. W programie: bieg na 2 kilometry dla najmłodszych oraz rywalizacja na głównym dystansie - 7 kilometrów. - To świetna okazja na zdrowy relaks dla całej rodziny - mówi uczestnik poprzedniej edycji zawodów, pan Tomasz z Bielan:

- Cała przyjemność spotykać się w przedpołudnie niedzielne. Cała rodzina zupełnie inaczej funkcjonuje, z uśmiechami. Kapitalna impreza. Gratuluję Radiu Wrocław tej inicjatywy. Staramy się korzystać, bo naprawdę to jest nr 1 jeśli chodzi o propozycje tutaj we Wrocławiu. Nam, jako rodzinie, bardzo pomaga funkcjonować fizycznie.  

ZAPISY do biegu jeszcze dziś i jutro (29.11) na naszym portalu biegamy.radiowroclaw.pl

POSŁUCHAJ WIĘCEJ:

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.