Nocleg w pałacu pod Wrocławiem - jak wybrać najciekawszą ofertę?

Radio Wrocław | Utworzono: 2023-12-01 14:56
Dodaj do Wykop.pl
Nocleg w pałacu pod Wrocławiem - jak wybrać najciekawszą ofertę? - Materiał Sponsora
Materiał Sponsora


Historia Pałacu Krobielowice

Pałac Krobielowice ma głęboką historię, a korzenie tego niezwykłego miejsca sięgają XV wieku. Pierwsze wzmianki o posiadłości pochodzą z roku 1460, kiedy to powstał drewniany dwór, będący wówczas częścią rozległych dóbr szlacheckich. W XVII wieku posiadłość przeszła w ręce rodziny Hochbergów, której przedstawiciele odegrali istotną rolę w historii regionu. W okresie baroku dokonano znacznych zmian w architekturze, co przyczyniło się do obecnej charakterystyki budynku.

W kolejnych stuleciach posiadłość zmieniała właścicieli, przechodząc z rąk do rąk. W 1945 roku, po zakończeniu II wojny światowej, pałac został znacjonalizowany, a w jego wnętrzu urządzono biura oraz mieszkania. Przez lata popadł w stan zaniedbania, a jego pierwotny blask uległ stopniowemu wyblaknięciu.

W latach 2010-2013 Pałac Krobielowice przeszedł kompleksową renowację, której celem było przywrócenie mu dawnej świetności. Obecnie stanowi harmonijną kombinację bogatej historii i nowoczesności. Restauracja i sale konferencyjne pałacu są miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, tworząc idealne warunki zarówno dla romantycznych wypadów, jak i eleganckich wydarzeń biznesowych.


Nocleg w Pałacu Krobielowice - hotel pod Wrocławiem

Piękny Pałac Krobielowice oferuje różnorodne pakiety noclegowe, dostosowane do różnych preferencji i potrzeb gości.

  1. Nocleg w luksusowym apartamencie - Pałac dysponuje przestronnymi apartamentami, urządzonymi w stylu, który podkreśla zarówno historyczny charakter budowli, jak i zapewnia komfort godny najlepszych hoteli.

  2. Pakiet ślubny i noclegowy - Jeśli marzysz o romantycznym ślubie w malowniczej okolicy, Pałac Krobielowice może spełnić Twoje marzenia. Dodatkowo oferują komfortowe pokoje dla nowożeńców, tworząc niepowtarzalne wspomnienia na pierwszą noc po ślubie.

  3. Wypad za miasto z noclegiem - Jeżeli jesteś mieszkańcem Wrocławia lub po prostu chcesz uciec z centrum miasta na weekend, Pałac Krobielowice to doskonałe miejsce na relaks. Dostępność basenu, spa, centrum fitness i restauracji sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.


Co sprawia, że oferta Pałacu Krobielowice jest wyjątkowa?

  1. Atmosfera i historia - Przebywanie w Pałacu Krobielowice to podróż w czasie. Historia przesiąknięta jest w każdym detalu, tworząc wyjątkową atmosferę, którą trudno znaleźć w zwykłych hotelach.

  2. Luksus i komfort - Pałac oferuje najwyższy standard noclegów, dbając o komfort swoich gości. Luksusowe wnętrza, piękne ogrody i starannie zaplanowane udogodnienia sprawiają, że pobyt staje się niezapomniany.

  3. Zabytkowy park i szlaki turystyczne - Poza samym pałacem, goście mają okazję spacerować po zabytkowym parku, ciesząc się pięknem przyrody i spokojem otoczenia.


Jak dokonać rezerwacji?

Rezerwacja noclegu w Pałacu Krobielowice jest prosta i wygodna. Możesz skorzystać z oficjalnej strony internetowej pałacu, gdzie znajdziesz aktualne oferty, pakiety i dostępność pokoi. Warto również śledzić promocje i okazje specjalne, które mogą pojawić się w trakcie różnych okresów roku.

Nocleg w Pałacu Krobielowice to nie tylko sen w komfortowym łóżku, ale również podróż w czasie i przestrzeni. Wybierając tę wyjątkową ofertę, masz pewność, że Twój pobyt będzie niezapomnianym doświadczeniem pełnym luksusu, historii i niepowtarzalnej atmosfery.

Reklama