Awans KGHM Chrobrego do ćwierćfinału Pucharu Polski szczypiornistów

Robert Skrzyński, inf. prasowa | Utworzono: 2024-02-15 07:00
Awans KGHM Chrobrego do ćwierćfinału Pucharu Polski szczypiornistów - fot. chrobryhandball.pl

Szczypiorniści KGHM Chrobrego Głogów awansowali do ćwierćfinału Pucharu Polski. Zespół z Głogowa pokonał KPR Legionowo 33:26.

Pierwsza część meczu w Głogowie to w miarę wyrównana gra ze wskazaniem na gospodarzy, choć przez kilka minut z prowadzenia cieszyli się goście. Głogowianie szybko jednak rzucili 4 bramki z rzędu i później KPR już na prowadzenie nie wyszedł.

Po przerwie Chrobry budował przewagę. Dobra gra w defensywie pozwalała na wyprowadzanie kontrataków i łatwo zdobywane bramki. KPR nie był w stanie przechylić szali na swoją korzyść.

Z rozgrywkami pożegnała się Siódemka Miedź Legnica, która przegrała u siebie z Piotrkowianiem 27:30.