Nowe mieszkania – Gdańsk z kolejną inwestycją deweloperską

Radio Wrocław | Utworzono: 2024-02-28 09:35 | Zmodyfikowano: 2024-03-06 09:43
Dodaj do Wykop.pl
Nowe mieszkania – Gdańsk z kolejną inwestycją deweloperską - Materiał Sponsora
Materiał Sponsora


Deweloper Budros jest w trakcie realizacji projektu, w którego skład wejdzie kompleks dwóch nowoczesnych budynków inwestycji Duet Jaśkowa Dolina. Do użytku lokatorów zostanie oddanych 30 mieszkań wykończonych w wysokim standardzie deweloperskim. Na jakie udogodnienia mogą liczyć przyszli mieszkańcy?


Największe atuty inwestycji w Gdańsku

Obiekt będzie posiadać dużo atutów. Przestronna hala garażowa i dwupoziomowe platformy parkingowe to jedne z wielu rozwiązań jakie będą zaproponowane z myślą o użytkownikach nowych mieszkań. Gdańsk posiada mnóstwo pięknych miejsc, a Duet Jaśkowa Dolina położony jest w jednym z nich. Inwestycja powstanie przy prestiżowej ulicy Jaśkowa Dolina, gdzie zalety mieszkania w centrum łączą się ze spokojem i odpoczynkiem. Wielkim atutem projektu mieszkaniowego jest natura dostępna na wyciągnięcie ręki. W pobliżu mieści się bowiem las, który jest doskonałym miejscem na długie spacery. Dzięki temu można poczuć chwilę oddechu i intymności, znajdując się równocześnie w ścisłym centrum miasta. Jest to bardzo dobre miejsce do codziennego życia. Mieszkania deweloperskie w Gdańsku to ponadto świetna inwestycja, zwłaszcza, że rynek trójmiejskich nieruchomości cieszy się obecnie ogromnym zainteresowaniem.
Nowe mieszkania deweloperskie w Gdańsku Budros


Zalety mieszkania – Gdańsk i obiekty biznesowe

Duet Jaśkowa Dolina znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji blisko dużego ośrodka biznesowego Olivia Business Centre i Alchemii. Trójmiasto cechuje się dużym komfortem mieszkania, a Gdańsk jest niezwykle szybko rozwijającym się miejscem pod względem gospodarczym, co czyni je atrakcyjną lokalizacją dla mieszkań deweloperskich. Gdańsk cechuje się również świetnie rozwiniętą komunikacją miejską. Przystanki autobusowe znajdują się na wyciągnięcie ręki, dzięki czemu dostanie się do portu lotniczego zajmuje niewiele czasu. W niedalekiej odległości mieści się również dworzec PKP – w szybkim tempie dostaniemy się w dowolne miejsce w kraju. W okolicy mamy dostęp do czterech galerii handlowych, kina, teatru leśnego czy opery, a także licznych restauracji, ośrodków sportowych i szkół.


Dla kogo Duet Jaśkowa Dolina będzie dobrym wyborem?

Jest to doskonała propozycja dla osób pracujących czy uczących się, które cenią sobie wygodę i warunki prestiżowego mieszkania. Gdańsk to centrum dobrego stylu połączonego z luźnym, spokojnym podejściem do życia. W trosce o zróżnicowane potrzeby mieszkańców w budynku znajduje się nowoczesne studio coworking. Jest to przestronne miejsce o powierzchni niespełna 90 m², gdzie można pracować zdalnie, uczyć się czy odbywać spotkania biznesowe. Stworzone z myślą o wszystkich osobach, które nie lubią przenosić obowiązków z pracy do domu i chcą zachować work-life balance. 

Dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas lub zrelaksować swoje ciało i umysł, dostępna będzie także strefa rekreacyjna. Z kolei w odpowiedzi na potrzeby naszych czworonożnych mieszkańców, w sąsiedztwie inwestycji znajduje się Park Jaśkowa Dolina, w którym długie spacery będą dla nich czystą przyjemnością. Duet Jaśkowa Dolina jest fantastyczny jako pierwsze lub kolejne nowe mieszkanie. Gdańsk jest zdecydowanie jednym z piękniejszych miejsc na mapie Polski.
mieszkania deweloper gdańsk Budros


Dlaczego warto wybrać piękno Pomorza?

Trójmiasto staje się także coraz bardziej atrakcyjnym miejscem dla inwestorów poszukujących idealnych mieszkań deweloperskich. Gdańsk to miasto o bogatej historii, malowniczym położeniu nad morzem i rozwijającej się infrastrukturze. Setki tysięcy turystów odwiedza to urokliwe miejsce każdego roku. Stwarza to doskonałą perspektywę inwestycyjną. Mieszkanie w Gdańsku to także szansa na korzystanie z atrakcji kulturalnych, restauracji i przestrzeni rekreacyjnych, co czyni tę lokalizację doskonałym miejscem do życia i pracy. Fantastyczna okazja dla tych, którzy poszukują nie tylko miejsca do życia, ale także chcą zainwestować w przyszłość. Lokalizacja, nowoczesne rozwiązania i perspektywy wzrostu wartości nieruchomości sprawiają, że Gdańsk staje się sercem atrakcyjnych inwestycji. Nie czekaj, sprawdź szczegóły inwestycji, którą proponuje deweloper. Gdańsk to lokalizacja, którą warto rozpatrzyć podczas planowania zakupu nowego mieszkania.