Siatkarki Volleya przegrały w Mielcu

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2024-03-26 08:15
Siatkarki Volleya przegrały w Mielcu - fot. volleywroclaw.pl

Wyrównany był tylko pierwszy set. Volley mimo, że przegrywał 10:15, to zdołał odrobić straty i było 23:23. Dwie następne akcje potoczyły się jednak po myśli gospodarzy. Partię blokiem zakończyła Sylwia Kucharska.

Wrocławianki odegrały się w drugim secie, w którym prowadziły już 11:1! Skończyło się na wygranej do 14. Trzecia partia to dominacja Stali, a w czwartej siatkarki z Mielca były lepsze do 18.

ITA Tools Stal Mielec - KGHM #VolleyWrocław 3:1 (25:23, 14:25, 25:16, 25:18)

ITA Tools Stal Mielec: Sylwia Kucharska, Emilia Mucha, Izabela Bałucka, Weronika Gierszewska, Jovana Jankovic, Sonia Kubacka - Klaudia Łyduch (libero) - Karolina Pancewicz (libero), Kamila Dyduła, Katarzyna Bryda, Aleksandra Walczak.

KGHM #VolleyWrocław: Gabriela Ponikowska, Lucie Muhlsteinova, Anna Bączyńska, Anna Lewandowska, Julia Stancelewska, Kinga Stronias - Joanna Chorąża (libero) - Aleksandra Gromadowska, Adrianna Szady, Aleksandra Gancarz.

Rewanż odbędzie się 9 kwietnia we Wrocławiu.