Nie było niespodzianki w meczu siatkarzy KGHM Cuprum

Robert Skrzyński | Utworzono: 2024-03-28 19:30
Nie było niespodzianki w meczu siatkarzy KGHM Cuprum - fot. ks.cuprum.pl

Siatkarze KGHM Cuprum Lubin przegrali na wyjeździe z Resovią 0:3 w kolejnym meczu ekstraklasy.

Pierwsza partia była wyrównana, a zawodnicy z Lubina sprawili sporo problemów wyżej notowanym rywalom. Ostatecznie Resovia triumfowała 25:23.

W drugim secie widać już było, że nieprzypadkowo zespół z Lubina zajmuje w tabeli 14 miejsce z dorobkiem 7 zwycięstw i 20 porażek, a Resovia jest czwarta z bilansem 19 wygranych i ośmiu przegranych meczów. Gospodarze pewnie triumfowali 25:17.

Trzecia partia ponownie była wyrównana. W końcówce siatkarzom z Lubina udało się wyjść na prowadzenie 20:18, ale ostatnie piłki należały do dobrze dysponowanych gospodarzy. Resovia wygrała tego seta 25:22 i cały mecz 3:0.

Do zakończenia sezonu zasadniczego siatkarzom KGHM Cuprum pozostają jeszcze mecze u siebie z GKSem Katowice (już w poniedziałek) i na wyjeździe z Czarnymi Radom.

Resovia – KGHM Cuprum Lubin 3:0 (25:23, 25:17, 25:22)

Resovia: Torey DeFalco, Stephen Boyer, Bartłomiej Mordyl, Jakub Kochanowski, Klemen Cebulj, Fabian Drzyzga – Paweł Zatorski (libero) – Yacine Louati, Adrian Staszewski.

KGHM Cuprum Lubin: Seweryn Lipiński, Wojciech Ferens, Jake Hanes, Kajetan Kubicki, Paweł Pietraszko, Dominik Czerny – Maksymilian Granieczny (libero) – Hubert Węgrzyn.