Czas na mecz numer 3!

Wojciech Klich | Utworzono: 2024-05-09 08:17
Czas na mecz numer 3! - fot. wks-slask.eu

Rywalizacja do trzech wygranych rozpoczęła się dla Śląska idealnie. Wrocławianie już w pierwszym meczu ograli Stal w Ostrowie Wielkopolskim. Potem jednak nie udało się powtórzyć tego sukcesu  - w drugim starciu to rywale byli lepsi. Na wyniku zaważyła trzecia kwarta, w której WKS zdobył tylko 7 punktów.

Tym samym rywalizacja w tym sezonie między tymi dwoma zespołami znów jest na remis. W sezonie zasadniczym także po jednym spotkaniu wygrał każdy z zespołów, choć Śląsk we Wrocławiu potrzebował do wygranej dogrywki.

Dziś wrocławscy koszykarze liczą jednak na atut własnego boiska. Początek meczu w Hali Orbita o godzinie 20:45.