X edycja Wrocławskiego Biegu Akademickiego

Iwona Diakowska, BT, mat. prasowe | Utworzono: 2024-05-09 11:15
X edycja Wrocławskiego Biegu Akademickiego - fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

Misją wydarzenia jest niezmiennie od dziesięciu lat, promowanie sportu, zdrowego stylu życia, a przede wszystkim niesienie pomocy drugiej osobie! WBA jest wydarzeniem charytatywnym, a tegoroczną podopieczną jest 3-letnia Lenka, cierpiąca na zespół Retta, który znacząco uniemożliwia jej codzienne funkcjonowanie.

Zrzutka dla Lenki.

Inicjatywa jest skierowana zarówno do osób ze środowiska akademickiego, jak i do wszystkich miłośników sportu i biegania. Uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił na dystansach 2,5 | 5 | 10 km, a także w kategorii Nordic Walking na trasie 2,5 km.

Jubileuszowa edycja przyniesie wiele wyjątkowych emocji. Na miejscu czekać będzie nie tylko trasa biegowa, ale także niesamowita strefa okołoeventowa, na której nasi biegacze będą mogli odpocząć, zrelaksować się oraz skorzystać z atrakcji przygotowanych przez naszych partnerów. Wrocławski Bieg Akademicki jest tworzony przez zespół 24 studentów z Informacji Kulturalno-Sportowej Studentów, działającej przy Samorządzie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. To oni łączą na co dzień studiowanie, pracę oraz aktywną działalność w różnorodnych inicjatywach. Jednoczy ich nie tylko determinacja, ale przede wszystkim wspólny cel, jakim jest pomoc podopiecznej!

Zapisz się już teraz.


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.