Jarosław Hipner ponownie trenerem szczypiornistów Zagłębia

Robert Skrzyński, inf. prasowa | Utworzono: 2024-06-17 17:00
Jarosław Hipner ponownie trenerem szczypiornistów Zagłębia - fot. zaglebie.lubin.pl
fot. zaglebie.lubin.pl

Po półtorarocznej przerwie na ławkę trenerską Zagłębia Lubin wraca Jarosław Hipner.

Hipner prace z Zagłębiem Lubin rozpoczął w sezonie 2003/2004. W tym czasie pracował ze wszystkimi grupami młodzieżowymi, w tym z młodzikami, juniorami młodszymi i juniorami, prowadził także drugą drużynę Zagłębia, występującą wówczas w rozgrywkach drugiej ligi.

W sezonie 2017/2018 Jarosław Hipner rozpoczął współpracę z pierwszą drużyną Zagłębia Lubin, będąc asystentem Bartłomieja Jaszki, później prowadził zespół już jako pierwszy trener.

Powrót na ławkę trenerską po półtorarocznej przerwie to dla mnie wielkie przeżycie i przedsięwzięcie, na które się zdecydowałem. Miałem możliwość wielu przemyśleń z perspektywy tej przerwy i odległości, ponieważ ostatnie miesiące spędziłem poza granicami kraju. Dało mi to pewną perspektywę i pewność w tym, że nie powiedziałem ostatniego słowa w piłce ręcznej, w lubińskim handballu. Zdaje sobie sprawę, że to ciężka, pełna poświęcenia praca zarówno dla mnie, jak i moich najbliższych. Wiem, że zawsze mogłem na Nich liczyć, co też obecnie daje mi siłę i motywację do rozpoczęcia współpracy z Zagłębiem. Zespół ulega personalnemu przeobrażeniu i wspólnie z zawodnikami zrobię wszystko, żeby nasi kibice byli zadowoleni, przychodząc na mecze i żeby czuli dumę, że kibicują drużynie, która zawsze daje z siebie sto procent. Z tego miejsca chciałbym zaapelować do kibiców, żeby dali nam kredyt zaufania, żeby przyszli na pierwszy mecz i stali się ósmym zawodnikiem Zagłębia! – mówi Jarosław Hipner.

Dla Jarosława Hipnera to powrót na ławkę trenerską po półtora roku. Podobnie jak wcześniej, tak i tym razem asystentem trenera będzie Grzegorz Klimczak.


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.