12. Międzynarodowa Akademia Wiolonczelowa

materiał prasowy
Przez 11 edycji Międzynarowodej Akademii Wiolonczelowej stała się jednym z najważniejszych projektów edukacyjno-kulturalnych w Polsce, przyciągając rokrocznie światowej klasy pedagogów, takich jak Gary Hoffman, Julius Berger, Raphael Wallfisch czy Răzvan Suma oraz młodych muzyków z kraju i zagranicy.
Akademia, tworzona przez zespół Polish Cello Quartet, to nie tylko kursy mistrzowskie, ale także seria koncertów dostępnych dla szerokiej publiczności.
W tym roku koncerty organizowane są w Nysie, Długołęce, Borowej oraz Wrocławiu - w Narodowym Forum Muzyki. Jest to również pierwsza edycja Międzynarodowej Akademii Wiolonczelowej, która odbędzie się w Pałacu Borowa, otwierając nowy rozdział w historii projektu.

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz
regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Zobacz także
Popularne
Reklama
Polecamy
