Nocna kontrola NFZ w nocnej pomocy

Elżbieta Osowicz | Utworzono: 2011-07-12 14:40 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Fot. archiwum prw.pl

Placówka miała opiekować się pacjentami we Wrocławiu i Ziębicach.

- Efekt wizyty to zerwanie kontraktu - wyjaśnia w rozmowie z Radiem Wrocław rzeczniczka NFZ Joanna Mierzwińska:

- Wykonywaliśmy kontrakt zgodnie z ofertą - to odpowiedź Polskiego Centrum Zdrowia na rozwiązanie umowy:



REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~mirek
2011-07-21 20:53:24
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
nfz powinnien definitywnie zabrac opieke nocna i swiateczna pcz!!!ostatnio jak bylem na dyzurze bylo tylko dwoch lekarzy dwie pielegniarki a umowa jest na dwa zespoly po cztery osoby to ja sie pytam za co biora kase??!!oszusci
~jarobot
2011-07-20 09:40:51
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
hahahahaha
~robert z popowic
2011-07-16 22:14:32
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 0
daria 41 to chyba jest zatrudniona w tym pczie. Byłem tam 2 razy i okazało się, że mam czekac do lekarza, który nie wiadomo gdzie sie znajduje. Ani dyspozytor ani sanitariusz nie byli w stanie udzielic odpowiedzi. Może spał gdzieś w kącie. To wszystko sie działo ok. 4.30 w nocy
~daria41
2011-07-16 11:00:56
z adresu IP: (80.55.xxx.xxx)
Ocena: 0
PCZ pełni dyzury poz w ramach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej maja lekarzy medycyny rodzinnej i jeżdża na wizyty domowe PCZ to nie pogotowie ani izba przyjęć!!!! Nocna i świateczna jest w przypadku Nagłych zachorowań a nie zagrożeń życia i zdrowia a o wizytach domowych decydują lekarze a nie kierownik/dyrektor/preze placówki!!!!! Czy na izbie przyjęć wystawiają L4???? już chciałabym to zobaczyć !!! byłam tam z 3 razy od marca- pełen profesjonalizm, czysto miło i schludnie widziałam 4 lekarzy i 4 pielęgniarki!! ale skoro NFZ twierdzi inaczej.. cóż. i znowu będziemy się męczyć z tym POTWORNYM POGOTOWIEM i izba przyjęć- a to sa amatorzy w rozwalających się gruchotach i nie mający bynajmniej zadnej empati dla pacjenta!!!!! Brawo NFZ 1 raz zrobiliście coś dobrze i daliście ten kontrakt PCZ-owi gdzie traktują pacjentów jak ludzi a nie jak miejskie i szpitale które traktują nas pacjentów skandalicznie jak zwierzęta!!!
~tomeczek98t
2011-07-15 19:20:42
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: 0
w pogotowiu nie ma sanitariuszy i zajmuje się ratowaniem ŻYCIA a nie przetykaniem cewników
~Zofia 40
2011-07-15 15:05:34
z adresu IP: (31.61.xxx.xxx)
Ocena: 2
jak potrzebowałam wezwać lekarza w nocy do ojca bo mu się zatkał cewnik i miał bóle brzucha to kazali mi dzwonic na pogotowie. skandal. A pogotowie też nie lepsze czekałam 4 godziny przyjechał zaspany sanitariusz i jeszcze mi na wtykał że od tego jest POZ.
~karol
2011-07-15 15:03:44
z adresu IP: (31.61.xxx.xxx)
Ocena: 0
byłem raz na dyżurze nocnym na legnickiej przyjmowała stara miła lekarka, kazała lezec w łóżku 7 dni dała antybiotyk ale zwolnienia L-4 nie wypisała kazała mi się zglosić rano do przychodni po L-4, to na co ja się pytam komu ta przychodnia nocna?
~zawiedziona
2011-07-15 14:59:20
z adresu IP: (91.94.xxx.xxx)
Ocena: 0
Tak to prawda, już dwa razy potrzebowałam wizyty domowej, i w tym całym pczcie mi odmówiono.kazano dzwonić na pogotowie bo powiedziałam że choruję na astmę i że jestem przeziębiona.dziady i oszuści.