Niepłodność – problem możliwy do rozwiązania

Radio Wrocław | Utworzono: 2011-11-21 14:51 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
Niepłodność – problem możliwy do rozwiązania -

Problem niepłodności dotyka coraz więcej par starających się o dziecko. Niepłodność na szczęście jest stanem odwracalnym, dlatego bardzo ważna jest jak najszybsza decyzja o podjęciu leczenia.

- Dobrze rozwinięta diagnostyka pozwala poznać przyczyny niepłodności, a dobór odpowiedniej metody leczenia zwiększa szanse na zajście w ciążę – mówi Wiesława Malinowska Dyrektor Zarządzający InviMed Wrocław. I właśnie do osób zainteresowanych tym tematem skierowane jest bezpłatne szkolenie „Niepłodność – podstawy diagnostyki i leczenia” organizowane w ramach miejskiego programu „Miasto w Formie”.

Spotkanie, które odbędzie się w najbliższy wtorek (22 listopada 2011r.) poprowadzi dr Krzysztof Żórawski. Specjalista ginekolog-położnik z InviMed Wrocław przedstawi przyczyny niepłodności oraz przybliży najskuteczniejsze metody leczenia tej choroby. Po wykładzie istnieje możliwość indywidulnej rozmowy z dr Żórawskim.

Na wtorkowy wykład można się zapisywać już od piątku (18 listopada, od godz. 12.00) za pośrednictwem strony www.miastowformie.pl.

– W szkoleniu weźmie udział 30 osób, które jako pierwsze zgłoszą chęć uczestnictwa w nim - tłumaczy Ewa Pacia ze Stowarzyszenia Forum Medicum, koordynatora miejskiego programu Miasto w Formie. - Każdy uczestnik spotkania dodatkowo, w ramach „Miasta w Formie”, otrzyma punkty, które po uzbieraniu odpowiedniej ilości będzie można wymienić na nagrody – dodaje.

Spotkanie ze specjalistą ginekologiem-położnikiem odbędzie się 22 listopada 2011r. (wtorek) o godz. 18.00, we Wrocławskim Centrum Zdrowia przy pl. Dominikańskim  6 (sala konferencyjna).

Zapisy na www.miastowformie.pl.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.