Światowy fenomen w Polsce - Aussie Pink Floyd - szczegóły trasy!

Radio Wrocław | Utworzono: 2012-01-13 11:42 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. mat. prasowe

Zespół wystąpi w Polsce na 4 koncertach: 19 stycznia we wrocławskiej Hali Stulecia, dzień później w poznańskiej Arenie, 21 stycznia na warszawskim Torwarze, a 22 stycznia w Katowicach (Spodek)!

Zastrzyk adrenaliny zapewni wszystkim sympatykom twórczości Pink Floyd, oprócz samej muzyki - co do brzmienia której zespół przywiązuje ogromną wagę - także oprawa, która czyni to show niezwykłym!

Trasa 2012 zatytułowana "Exposed In The Light" zapowiada się niezwykle spektakularnie. Jak zapewnia Steve Mac gitarzysta i wokalista TAPFS: "To jest  wydarzenie dla całej rodziny i cudownie jest widzieć  coraz to młodsze pokolenia na naszych koncertach. Pokazuje to tylko wielką siłę i ponadczasowość zespołu Pink Floyd".

Muzycy TAPFS uwielbiają koncertować w naszym kraju. Klawiszowiec Jason Sawford podsumowuje: "Byliśmy juz w Polsce kilka razy. Zawsze spotykamy się z fantastycznym przyjęciem i granie w tym kraju sprawia nam bardzo wiele radości".

Nowością na trasie "Exposed In The Light 2012" jest najnowocześniejszy system surround, kontrolowany przez Colina Norfielda, który współpracował niegdyś z Pink Floyd! Całość będzie okraszona nowoczesnymi laserami, światłami i oszałamiającymi wizualizacjami.

Trasa 2012 będzie prawdziwym multimedialnym doświadczeniem dla naszych zmysłów! The Australian Pink Floyd Show znani są z przekraczania granic i ciągłego podnoszenia poziomu koncertów, ale w 2012 roku stawiają poprzeczkę jeszcze wyżej!

Niespodzianką dla wszystkich będzie wokalne wsparcie jakiego udzieli Lorelei McBroom, znana z występów z Pink Floyd na trasie "Momentary Lapse of Reason" i "Delicate Sound of Thunder" oraz videoklipów "The Dogs of War" oraz "On The Turning Away". Wokalistkę pamiętamy także z niesamowitych popisów wokalnych w utworze "The Great Gig In The Sky"!

Zapraszamy, bilety jeszcze w sprzedaży!

Metal Mind Productions
Zaprasza
THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW

Exposed In The Light

WORLD TOUR 2012

The biggest and most spectacular Pink Floyd tribute of all time!

19.01.2012 – Wrocław, Hala Stulecia
20.01.2012 –  Poznań, Arena
21.01.2011 – Warszawa, Torwar
22.01.2012 –  Katowice, Spodek

Rozpoczęcie koncertów: godz. 20.00

Otwarcie bram: godz. 18.30

Bilety do nabycia na stronach:
www.metalopolis.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ticketonline.pl, www.ebilet.pl, www.ticketportal.pl, www.kupbilet.pl,

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama