Kapitan Mila: „To dla mnie zaszczyt”

| Utworzono: 2010-07-19 00:42 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Piłkarze Ryszarda Tarasiewicza wrócili niedawno z obozu w niemieckim Hoeckendorf. We Wrocławiu nie mieli chwili oddechu. Trenowali w upale, a w piątek zmierzyli się w Kluczborku z MKS-em. Wygrali 2:0.

W sobotę chwilę odpoczęli, w już w niedzielę udali się do Chorwacji na drugi i zarazem ostatni obóz przygotowawczy. Na początku sierpnia rozpoczyna się runda jesienna polskiej ekstraklasy.

Chorwacja jest na pewno ładna, ale jak się tam jedzie na urlop zdradza w rozmowie z Michałem Hamburgerem nowy kapitan Śląska Sebastian Mila:

W składzie Śląska na obóz w Chorwacji znów znalazł się Przemysław Kaźmierczak, który wciąż nie ma kontraktu z klubem, a także Remigiusz Jezierski. Napastnik, który w przeszłości grał już we Wrocławiu, może zastąpić w zespole Łukasza Gikiewicza, za którego ŁKS Łódź domaga się dodatkowych pieniędzy.

Kadra Śląska na zgrupowanie w Chorwacji:

Bramkarze: Wojciech Kaczmarek, Marián Kelemen.

Obrońcy: Mariusz Pawelec, Jarosław Fojut, Krzysztof Wołczek, Tadeusz Socha, Antoni Łukasiewicz, Amir Spahić, Piotr Celeban, Przemysław Szuszkiewicz.

Pomocnicy: Łukasz Madej, Sebastian Dudek, Dariusz Sztylka, Waldemar Sobota, Marek Gancarczyk, Sebastian Mila, Krzysztof Ulatowski, Przemysław Kaźmierczak, Jakub Więzik.

Napastnicy: Łukasz Gikiewicz, Vuk Sotirović, Piotr Ćwielong, Tomasz Szewczuk, Cristián Omar Díaz, Remigiusz Jezierski.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.