Zwolnienia w Dialogu
Sylwia Jurgiel
|
14 lat temu, 2012-03-22, 12:42

fot. archiwum prw.pl
Pracownicy Dialogu alarmują Radio Wrocław, że nie ma dnia by z firmy nie odchodzili kolejni ludzie. Ma to mieć związek ze zmianami związanymi z przejęciem dolnośląskiej firmy przez Netię.
Formalnie stało się to w grudniu ubiegłego roku. Dialog oficjalnie przyznaje, że w tym tygodniu pracę straciło 10 osób - wszyscy z pionu
menadżerskiego.
Rzecznik Marta Pietranik-Pacuła przyznaje, że trwa reorganizacja, ale na razie dotyczy to wyłącznie dyrektorów i kierowników. Czy dotknie to również szeregowych pracowników?
- Tego na razie nie wiadomo - mówi rzecznik:
Nieoficjalnie pracownicy Dialogu mówią nam też, że trwają poszukiwania mniejszej siedziby dla firmy we Wrocławiu. Marta Pietranik - Pacuła przyznaje, że zarząd rozgląda się za nowym biurem, ale żadne decyzje nie zapadły.
Komentarze (2)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz
regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~wrocławianin
2012-04-03 13:59:40 z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Odpowiedz
Netia to biznes
A KGHM to ćwoki zarządzane przez związki zawodowe. Oddali Dialog za bezcen żeby własne dupy ratować, miasto olewa zgłoszenie do UP redukcji o 25O osób... i się kręci
zgłoś do moderacji
~ona
2012-03-23 20:25:01 z adresu IP: (178.183.xxx.xxx)
wszystkich zwalniają więc nie ma co Ściemniać!!
Popularne
Reklama
Polecamy
