Kto będzie rzadził Zawidowem?

Piotr Słowiński | Utworzono: 2012-04-22 12:26 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Fot. Wikipedia

Rogacki jest jedynym kandydatem zaproponowanym premierowi po śmierci burmistrza Józefa Sontowskiego. Sam zainteresowany tych informacji nie komentuje:

Wybory nowego burmistrza Zawidowa powinny się odbyć do 16 lipca. Do czasy wskazania osoby, która będzie pełnić obowiązki burmistrza, urzędnicy w Zawidowie nie mogą dokończyć przetargów, sprzedawać mieszkań czy zaciągać zobowiązania.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Zawid
2012-07-05 18:41:26
z adresu IP: (83.10.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wykasowali moj komentarz na zinfo.pl w ktorym zadalem kilka pytań p. Zagajskiemu wiec zadam pytania tutaj. P. Zagajski, przeczytałem Pana najnowszą ulotkę na Panskim Facebooku i chciałbym wiedziec czy Pan jako Burmistrz zdazy te wszystkie zadania zrealizowac w ciągu dwóch lat skoro Zawidów nie ma pieniedzy. Czy zdązy Pan wyremontowac osrodek zdrowia, czy zdazy Pan wyremontowac budynki komunalne, drogi i wybudowac nowe chodniki, zmodernizowac oswietlenie, zalozyc monitoring miejski?? Czy chce Pan to nam sponsorowac z własnej kieszeni?? I w jaki sposób Pan chce zmniejszyc ceny lekarstw w miescie?? Bedzie Pan do nich dokładal kazdemu pacjentowi?? Proszę o odpowiedź na tym forum skoro Zinfo kasuje komentarze i debaty miedzy kandydatami nie bedzie. Panie Zagajski Zawidów chce poznac odpowiedzi poniewaz to co Pan zaprezentował w swojej nowej ulotce to typowa kiełbasa wyborcza bez pokrycia w budżecie miasta
~pepa
2012-07-03 18:08:28
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: 0
Do Spoko.Maż zaufania ma prawo do przebywania w lokalu wyborczym podczas wszystkich czynności obwodowej komisji wyborczej.W lokalu wyborczym oraz na terenie budynku,w którym lokal się znajduje,jakakolwiek agitacja wyborcza jest zabroniona.Poczytajcie sobie ustawę o ordynacji wyborczej...
~Do p. Naczelnego
2012-07-03 17:17:42
z adresu IP: (83.5.xxx.xxx)
Ocena: 0
Prawo zeby namawiac do glosowania na ZXagajskiego?? Puknij sie
~Spoko
2012-07-03 14:47:14
z adresu IP: (217.98.xxx.xxx)
Ocena: 0
Czemu piszecie takie głupoty o rzekomej agitacji Kuszaja. Słyszałeś jeden z drugim co on do kogoś mówił? Chłop był mężem zaufania i stąd jego obecność w tym miejscu. Miał do tego pełne PRAWO.
~pepa
2012-07-03 13:05:23
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: 0
Też życzę powodzenia p.Łężnemu!!!
~pepa
2012-07-03 13:05:23
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: 0
CzarnY,tez mam taka nadzieję,stawiam na p.Łężnego.Kto jest za,kto przeciw,PISZCIE LUDZIE!
~CzarnY
2012-07-02 13:36:16
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 0
Bylem świadkiem Agitacji Pana Kuszaja na rzecz Zagajskiego. Pan Zagajski na swoim profilu na facebooku dziekuję swoim rywalom za czystą kampanie a sam w dniu wyborów łamie prawo razem ze swoimi przydupasami. Żal i tyle. Powodzenia Panie Łężny. Zapewne zaraz Dróżdż poprze Zagajskiego co jest do przewidzenia ale w poprzednich wyborach tez go wszyscy popierali a i tak przegrał, miejmy nadzieje ze tym razem tez tak bedzie
~Niki
2012-04-27 22:47:19
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
Super :)
~GanjaUser
2012-04-24 23:16:22
z adresu IP: (83.5.xxx.xxx)
Ocena: 0
Mieliśmy najstarszego burmistrza to teraz bedziemy mieć najmłodszego :)
~Gość
2012-04-24 23:15:19
z adresu IP: (83.5.xxx.xxx)
Ocena: 0
I co?