Śląsk ogrywa słabeuszy

| Utworzono: 2010-07-28 00:52 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Z dobrej strony pokazali się piłkarze testowani przez Ryszarda Tarasiewicza. Nikola Vujović z Czarnogóry i Brazylijczyk Kaue strzelili po golu. Do siatki trafili też Tomasz Szewczuk i Antoni Łukasiewicz, a Śląsk Wrocław wygrał z NK Nedelišće 4:0.

Był to kolejny mecz kontrolny rozegrany z rywalem z bardzo niskiej półki. Śląsk dwukrotnie już grał z zespołami z piątej ligi, a teraz zmierzył się z 12. drużyną chorwackiej trzeciej ligi. Z konieczności. Bo FK Medimurje nie dojechało na mecz z powodu awarii autokaru.

To po raz kolejny zmieniło plany wrocławian. W środę zamiast spotkania z NK Karlovać drużyna będzie trenować. W czwartek zagra z Radem Belgrad. Czyli w końcu z wartościowym rywalem, bo to ósmy zespół chorwackiej ekstraklasy. Prawdopodobnie trener Tarasiewicz wystawi najsilniejszy skład. Taki, którym za niespełna dwa tygodnie, rozpocznie walkę o ligowe punkty.

NK Nedelišće - Śląsk Wrocław 0:4 (0:2)
Vujović 11, Szewczuk 20, Kauê 58, Łukasiewicz 60

Śląsk Wrocław: Wojciech Kaczmarek - Tadeusz Socha, Antoni Łukasiewicz, Mariusz Pawelec (46 Piotr Celeban), Kauê Caetano da Silva "Kauê" - Łukasz Madej (62 Marek Gancarczyk), Krzysztof Ulatowski, Sebastian Dudek, Nikola Vujović (46 Przemysław Szuszkiewicz) - Tomasz Szewczuk, Remigiusz Jezierski (62 Jakub Więzik).

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.