Gwardia w komplecie!

| Utworzono: 2010-07-29 13:56 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Koniec transferowej ofensywy. Działacze Gwardii skompletowali zespół, który będzie walczył w Plus Lidze Kobiet w sezonie 2010/2011. Trener Rafał Błaszczyk może być zadowolony.

Ostatnim wzmocnieniem jest pozyskanie Mai Tokarskiej. Utalentowana młoda środkowa dołączyła zatem do równie utalentowanego i młodego duetu, czyli do Zuzanny Efimienko i Dominiki Sobolskiej. Nowa zawodniczka Gwardii ostatni sezon spędziła w PTPS-ie Piła, który z powodu kłopotów finansowych wycofał się z rywalizacji w ekstraklasie, sprzedając miejsce Treflowi Sopot.

Tokarska ma zaledwie 19 lat, ale ma już także spore doświadczenie w Plus Lidze. Dwa sezony temu grała w Gedanii Żukowo, której jest wychowanką. To talent, który docenili już wszyscy trenerzy kadr narodowych, od kadetek po seniorską.

Nowa środkowa dołączy do zespołu już w połowie sierpnia, bo wtedy rozpoczną się przygotowania do ligowych rozgrywek, które ruszają, wyjątkowo, dopiero w grudniu. Kibice pewnie czekają z niecierpliwością. Bo skład Gwardii naprawdę robi wrażenie.

Impel Gwardia Wrocław w sezonie 2010/2011

Rozgrywające: Joanna Wołosz, Ewa Matyjaszek

Środkowe: Zuzanna Efimienko, Dominika Sobolska, Maja Tokarska

Przyjmujące: Bogumiła Barańska, Monika Czypiruk, Katarzyna Jaszewska, Anna Witczak, Monika Sobolska

Atakująca: Katarzyna Mroczkowska

Libero: Aleksandra Krzos

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama