Euro 2012: Pierwsze podsumowania

Radio Wrocław | Utworzono: 2012-06-20 07:36 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Anglicy wygrali w Doniecku z gospodarzem turnieju Ukrainą 1:0 i zakończyli na pierwszym miejscu rywalizację w grupie D. Jedyna bramka padła w 46 minucie. Na listę strzelców wpisał się wracający do składu Anglików Wayne Rooney.

Nie obyło się bez kontrowersji. W 62 minucie strzał ukraińskiego napastnika Marko Devicia wybił obrońca Anglii - John Terry. Telewizyjne powtórki pokazały jednak, że piłka przekroczyła całym obwodem linię bramkową i gol powinien zostać uznany. Powtórki pokazały też jednak, że Milewski który rozpoczął całą akcję był na pozycji spalonej. Sędziowie również tego nie zauważyli.

W dzisiejszym porannym programie Radia Wrocław gościem był Michał Guz z Przeglądu Sportowego, z którym podsumowaliśmy fazę grupową Euro 2012.