Sromotna porażka Śląska Wrocław

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2012-08-01 22:35 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. prw.pl

Blisko kompromitacji byli wczoraj piłkarze Śląska Wrocław, którzy w pierwszym meczu 3 rundy kwalifikacji LM przegrali z aktualnie piątą drużyną szwedzkiej ekstraklasy - Helsingborgiem 0:3.

Mówi kapitan wrocławskiej drużyny Sebastian Mila:



Łukasz Gikiewicz nie miał wiele do powiedzenia po meczu:



Marzenia o grze w fazie grupowej LM trzeba będzie najprawdopodobniej odłożyć na długie lata. Rewanż za tydzień w Szwecji, ale chyba tylko niepoprawni optymiści wierzą, że z tak słabą grą Śląsk pokona rywala.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Gr. Kibic Śląska Wrocław.
2012-08-03 15:49:55
z adresu IP: (95.48.xxx.xxx)
Ocena: 0
Teraz Śląsk może przejść SZwedów chyba tylko w takim wypadku jak cała jedenastka podstawowa SZwedów się rozchoruje.Wtedy wygramy 4 do jaja ze szwedami. Albo trzeba jakieś czary rzucić na SZwedów! Niech Bóg wyłączy z gry w rewanżu przede wszystkim strzelców bramek dla szwedzkiej drużyny !
~CZarnodowcipniś Wrocławia
2012-08-03 15:46:22
z adresu IP: (95.48.xxx.xxx)
Ocena: 0
To się chłopcy postarali mocno ! Mogli przecież przegrać 16 do 0 albo 21 do 0 ! A oni przegrali trzy.
~Gr. Kibic Śląska Wrocław.
2012-08-03 15:44:04
z adresu IP: (95.48.xxx.xxx)
Ocena: 0
SZwedzi ograli nas i to u nas jakby grali z Watykanem albo z państwem gdzie jest stu mieszkańców!!!! Co jest ?!
~Gr. Kibic Śląska Wrocław.
2012-08-03 15:41:17
z adresu IP: (95.48.xxx.xxx)
Ocena: 0
Boże kochany !!!! Przecież dziś to nawet Haiti i Luksemburg nie przegrywają u siebie 3 do jaja !!!!
~Gr. Kibic Śląska Wrocław.
2012-08-03 15:37:10
z adresu IP: (95.48.xxx.xxx)
Ocena: 0
Boże co za okropieństwo ?! Przecież Śląsk Wrocław nigdy w dziejach nie przegrał w pucharach europejskich u siebie trzema bramkami - ludzie !!!! A grał i ze : SZkotami,niemcami,Włochami,Anglikami i innymi ! Boże pomocy !!!!
~Kibic Gr . Śląska Wrocław
2012-08-03 15:34:41
z adresu IP: (95.48.xxx.xxx)
Ocena: 0
Tymczasem Paluszek nawet pół strzelca nie znalazł dla Śląska !
~mop
2012-08-02 20:22:10
z adresu IP: (79.184.xxx.xxx)
Ocena: 0
Łukasz Gikiewicz fajny chłopaczek w każdej wypowiedzi odnosi się do fanatyków Śląska przez co Ci wykrzykują jego imię ale piłkarz z niego żaden. Zwykły "przepychacz" który niczym nie wyróżniałby się na II czy III ligowych boiskach. To samo Pawelec, Kowalczyk, Socha, Cetnarski
~Kibic Gr. Śląska Wrocław.
2012-08-02 17:36:13
z adresu IP: (95.48.xxx.xxx)
Ocena: -1
O Boże co za wynik ?! Boże zniszcz porażki Śląska i babę jagę ! Kiedy wreszcie te porażki Śląska się skończą?! Przecież to jest trudno wytrzymać o Boże !!!!!!!! Panie Paluszek miał znaleźć dużo strzelających zawodników dla Śląska Wrocław. A pan tymczasem co ?!
~baba jaga
2012-08-01 22:46:18
z adresu IP: (82.177.xxx.xxx)
Ocena: 0
Karma. Oszustwo musi zostać ukarane. Do dziś nie mogę zrozumieć dlaczego pod okiem prokuratury, na tym samym podwórku korupcja w Śląsku przedawniła się. Sprawiedliwość jednak istnieje.